Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legendsben S3ba...

League of legendsben S3ba kerültem 10/4 győzelemmel. Miféle győzelem/vesztés arányt kell produkáljak, hogy ne lentebb, hanem feljebb kerüljek?

Figyelt kérdés

-Amúgy borzasztó volt néha az egész.. Mintha 10 évesekkel játszottam volna egyes meccseken. Nem vagyok pro játékos, tudom nagyon jól, de amikor látom hogy miden Kassadinnek a 20. percben 35 farmja van attól elborul az agyam, főleg ha 0/5ben van (persze assziszt nélkül).-


Na szóval miféle győzelem/vereség arányt kéne produkáljak a haladáshoz?:)



2015. jan. 4. 13:39
 1/1 anonim ***** válasza:

A provision series eredménye függ attól, hogy milyen ellenfelek ellen nyersz/veszítesz illetve, hogy milyen ELO-d volt az előző seasonben. A 6 lose 4 win esetében jól jártál az s3-mal, van aki ezzel már bronzba kerül az előző seasonbeli teljesítménye alapján.

Én kerültem 9/1-el S1-be, de van aki 9/1-el gold V-be kerül, úgy hogy mindketten unrankedből indulunk, mert más ellenfelek ellen játszottunk, más elo járt a győzelemért. A win streak (sorozatos győzelem) sokat tud dobni az elon, tehát ha mondjuk 1 lose 1 win 1 lose 1 win 1 lose 5 win, akkor magasabbra kerülsz, mintha elszórtabban lennének benn a loseok, mert a rendszer a winstreak esetében megpróbál jobb ellenfelekkel összedobni, hátha azért nyersz sorozatosan, mert jobb eloba tartozol. Pl a 10. játékot a provision-ben én plat III ellen játszottam, pedig 10 win nem lett volna elég alapból a plat III eloba jutáshoz, csak a provision ebből a szempontból rugalmasabb, mint a sima ranked elo rendszer.

Provision minden season elején történik. S3-ból szerintem goldba max 10/0 esetén dob be, de S1-be lazán felkerülhetsz provosionből egy 7/3-mal mondjuk.

2015. jan. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!