Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends- Eloboost a...

League of Legends- Eloboost a feljebb jutás nekik hogy sikerül?

Figyelt kérdés

Ittvan a szezon vége kevesebb mint 1 hét énpedig ezüst 2 közepén vagyok, és valahogy fogalmam sincs hogytudnák feljebb jutni volt egy 11-es győzelmi sorozatom akkor ezüst 1 47 pontig jutottam azóta megint visszaestem...

Persze nemszeretnék rákölteni a játékra de ha nemtudok golda feljutni az engem tönkretenne :D Már 2 hete ezzel küszködök és szóval azthiszem mégis az eloboostban van a megoldás mert ha nem is egy boostoló játszik a profilomon akkor szeretnék én ugy játszani mint ők.Az érdekelne hogy ők hogyan tudnak minden meccset megnyerni?Ha utolsó választók és support kell akkor mitcsinálnak, milyen hősökkel játszanak, van valami trükkjük az ilyen "noob" játékosok ellen mint én? Nekem ez a ranked egyre jobban kezd meggyőzni, hogy egy szerencsejáték...


2014. nov. 4. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem az átverés, honnan tudod hogy kinek adod meg az accountodat? én is boostollak ha fizetsz és odaadod az accountot... :D érted , szerintem gyakorolj, nem neked kell megnyerned hanem nektek, szóval szerencse is kell hogy ne legyen retard a teamben, és minden lanen legyen 3 champed minimum amivel nagyon tudsz :) ennyi kb
2014. nov. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1:

A ranked játékoknál az MMR-ed (teljesítmény) alapján rak be. Ha másoknak jobb az MMR-je, mint a tied, nagyobb eséllyel kerülnek feljebb a választási sorban.


2:

Elég későn kezdted a rankedet, te is átlagos 'rush a gold 5 morgana skinért' típus vagy. Megsúgom, a legtöbb tehetségtelen játékos jelenleg próbálja feljebb szülni magát, amivel kb el lehetetlenítik a jobbakat.


3:

Feljebb jutáshoz kell 1-2 olyan champ, amivel perfect szinten tudsz játszani. Én pl simán mentem Ahri mid, ahri top, ahri support. 30 meccsből nem is véletlenül lett 25 win :)


4:

Eloboost-nál elvileg meg kell adnod néhány acc adatot. Nem bíznék 100%-ra ebben, hogy nem nyúlják le vagy egyebek (teszem hozzá, sose csináltam, így lehet csak én állok hozzá szkeptikusan). Egyébként Elo boosterek challenger és diamond 1-2 szinten vannak. Nyílván ezen a szinten már megtanultak last hit-elni, alapvetően nézik a minimapot fél szemmel, tudják melyik harcba érdemes beugrani és melyikbe nem. Többségük pl nem flash-el be egy killért, hogy utána meghaljon és egyebek. Egyszerűen szólva jobbak, mert több a tapasztalatuk (és esetleg a gépük, reakcióidejük stb).


5:

Te is játszhatsz úgy, mint egy boost-oló, de vedd figyelembe, hogy akik diamond 1/challenger szinten vannak (boostolók), bőven túllépték már az 5-6 ezer ranked játékot, ezért alapvetően tudják, mi hova jó, mit kell vinni, mit szabad és nem szabad csinálni stb (tapasztalat).


6:

Emberekből kiindulva ők sem fognak minden meccset megnyerni, de ha csak a tapasztalatot nézzük míg neked 1 nyertes meccsre jut 1 vesztés, addig náluk simán lehet 5:1, 6:1 arány is.


7:

Support-tal is le lehet hozni egy játékot, nem egyszer volt rá példa nálam is. Alapvetően az ellenség adc-je és supportja határozza meg, mit kell vinni. Gyengébbeknek jó szokott lenni Braum, elég tankos és jó a passzívja, de kell mellé egy long range adc, mint tristana, caitlyn, vagy lucian a passzív 2 lövése végett. SIlverben láttam még jópár blitzcrank-et, de Grabelni tudni kell.


Őszinte leszek veled: Nagyon későn jutott eszedbe rankedozni, nem sok esélyt látok rá, hogy felmenj goldig. Én 1,5 hónapot szívtam mire felmentem odáig, napi 2-3 meccs volt a minimum. Ha tényleg komolyan szeretnéd elérni, akkor játssz este hajnali 1-től hajnali 5-ig/6-ig akkor a férgese java része kihullik. Egyébként meg rajtad és a skilleden áll. Próbálkozhatsz még 'osu!' játékkal is, segíti a reflexeket (kattintás megadott helyekre), ami kifejezetten jó last hit-hez.

2014. nov. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerencsejáték, ez jó:))
2014. nov. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az osu!-s kommentelőnek üzenem köszönöm! :D gyakoroltam ezen a rózsaszín vackon, és tényleg nagyságrendekkel javult a last hit-elésem :D Sokszor kerestem videókat hogy hogyan tanuljam meg, de egyik sem tanított semmire, de ez a valami tényleg működik :3
2014. nov. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is kipróbáltam tényleg fejleszti az ügyességet, köszönöm :)
2014. nov. 5. 18:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak a megtanulás meg az indítás közben sült ki az agyam a gay zenétől meg a rózsaszín képernyőtől :D azóta dubstep-en gyakorlom :3
2014. nov. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!