Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cs:Go rang hogy műnködik?...

Cs:Go rang hogy műnködik? Tegyük fel betesz vhova, mennyi win/louse és avgy pont kell h feljebb dobjon?

Figyelt kérdés
csak az válaszoljon aki tényleg tudja, mert halottam oylat h 3 win+azon belül 150 pont kell, avgy h 3-5 win és feldob stb.. Mi az igasság?
2014. júl. 29. 21:09
 1/4 anonim válasza:
louse :D
2014. júl. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Látom kiszedted a lényeget.. :'D
2014. júl. 31. 01:44
 3/4 anonim válasza:

"Ahogy további játékokat játszol, a győzelmeket és vereségeket használva készítünk előrejelzést arról, hogy szerintünk melyik ügyességcsoportba kellene kerülnöd."


Több oldalt is megnéztem, és sehol nem találtam olyat, hogy a pontoktól függne a rangod, inkább a W/L ratio-tól hogy milyen rangot kapsz. bár történt már olyan is, hogy 4-5öt nyertem zsinórban, semmi nem történt, de vesztettem 2-3at és lejjebb kerültem.

Légy türelmes, én is az voltam, és lám, valahogy csak eljutottam közepes-jó teljesítménnyel Master-Guardian 2(védelmező mester2)-ig. Sok sikert

2014. júl. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :D én egyenlőre csak egy stabil silver elit mester (grr állat vagyok) jutottam el >.< de büszke vagyok rá így 60 órával :P igyekszem minden esetre.. :)
2014. júl. 31. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!