Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends-Hogyan...

League of Legends-Hogyan jussak feljebb?

Figyelt kérdés
Az zavar az egészben hogy 2 héttel ezelőtt még silver 2 ben voltam azóta elkezdtem játszani és 10 meccsből 8-at vesztek egyszerűen olyan csapatot kapok, hogyha topon megyek akkor a mid vagy a bot ha boton akkor a mid vagy a top stb.. valamelyik vagy mindkét lane fedel.Nembírok meccseket nyerni és annyit vesztettem hogy visszaestem ezüst 4 be, egyszerűen teljesen mindegy hogyan játszok vereség a vége, az lenne a kérdésem hogy hogyan lehet feljebb jutni vagy feljebb lehet-e egyáltalán jutni? A szezon végére aranyban szeretnék lenni de ez egyszerűen lehetetlen a történtek alapján.Úgy hallottam, hogy csak akkor lehet ezüstnél magasabb divízióba jutni ha a besorolási meccseket mind megnyerem és alapból magas szintű ligában kezdek, ez igaz?
2014. szept. 13. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:

S3 végén Bronze 1-ben kezdtem, egy hét múlva Silver 1 voltam, amikor véget ért a szezon. Most plat vagyok. Egyáltalán nem lehetetlen. Egy másik válaszom tudom bemásolni, remélem segít:


Először is tudd mit kell csinálnod minden szerepben és legyél elfogadható 2-3 champpal bárhova is kerülsz. Ezen felül legyen 1-2 szerep és champ, ami azért tényleg jól megy, legtöbbször ezekkel fogsz játszani. Ha azt látod, hogy egyszerűen szar vagy, ne aggódj, csak játszd a normálokat, az tökéletes új szerepek és champek tanulására. Nincs olyan, hogy "fú hát én minden champpal tudok játszani", csakmert el tudsz találni valakit egy skillshottal még nem vagy jó.


Jól farmolj. Csinálj egy custom matchet, válassz ki egy szar kis range AP champot, menj midre és csak lasthitelj, csak a jobbgombbal. Ha 10-12 percnél van 100 farmod, akkor jó vagy.


Tanuld meg a meccshez építeni a champod, ne mindig sorrendben vedd amit a mobafire és társai írnak. Gondolkodj, hogy most mi lenne jó. Ha már 3-szor megölt az ellenséges Zed amikor Akalival vagy, akkor ne a gunbladet fejezd be, vegyél egy Zhonyast, stb.


Tanuld meg a szerepeket.


Mid, jungle és adc a legjobbak, ha minél gyorsabban akarsz mászni. Topot, supportot azt ajánlom még kerüld el. Supp egyszerűen nem működik ilyen alacsony szinten (majd ha középgoldba kerülsz és érdekel nyugodtan kezd el, de az előtt nem ajánlom, túl sok a retard), topnak pedig nincs elég jó befolyása.


Mid: olyan champ kell, amivel ha szerzel egy kis előnyt, akkor megállíthatatlan legyél ("snowballing"), az ilyenek általában az assassinok. Ezen felül segíteni kell a többi lane-nek, "be kell őket indítani".

Akiket ajánlok: Akali, Fizz, Zed, Ahri, Yasuo, Katarina. Kiegészítésként Ryzet még hozzáadnám. Nemrég kezdtem el játszani vele, rohadtkönnyű de rohadterős champ, könnyű megtanulni és játszani.


Jungle: végig ott vagy mindenhol és végülis az a dolgod, hogy a laneket segítsd és beindítsd vagy az ellenséges junglert kapcsold le. Játszhatsz Feral Flares farmolós junglereket is, de kérlek ne hidd azt, hogy ez azt jeleni, hogy 30 percig farmolsz amikor az ellenség már az inhibitort döngeti.

Azt mondanám ezzel a szereppel a legkönyebb mászni a létrán.

Akiket ajánlok: Lee Sin, Vi, Pantheon, Evelynn, Amumu, Yi.


ADC: mióta agyonbuffolták őket velük is elég könnyű egyedül hozni a meccset.

Akiket ajánlok: Tristana, Jinx, Kog, Lucian.


A champok amiket írtam lehet nem mindig a legkönyebbek, de megéri őket tanulni.


Amit még ajánlok, hogy nézz pro streamereket Twitch.tv-n. Rengeteget lehet tanulni tőlük, figyeld meg, hogyan játszanak, hogyan építenek, stb, nekem nagyon sokat segítettek.

2014. szept. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szóval jungle-val lesz a legjobb feljutni.Amikor bronz 1 ből silver 1 be jutottál akkor leginkább milyen hősökkel nyertél, csak hogy tudjam kikkel éri meg a gyakorlást?
2014. szept. 13. 15:07
 3/8 anonim ***** válasza:

ADC Tristana, de mivel mostmár "hivatalosan" is OP, ezért szinte mindig bannolva van.

Jungle Lee Sin és Master Yi, de azt mondanám Yi-t mostmár jobban megéri játszani ilyen szinten. Könnyebb, nehéz elbaszni, ezen felül embereknek fogalmuk sincs mit csináljanak ellene.

Akkoriban még játszottam support Annie-t, ami annyira OP volt hogy az vicc, de manapság már nem működik.

2014. szept. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez jó hír mivel Yi volt az első hősöm a véremben van csak féltem vele játszani mert aztmondja mindenki mennyire szar mercc és vége de majd menni fogok vele, tristanát most szereztem meg a skinnel eggyüt ugyhogy elkezdem gyakorolni, lee pedig ha ugyalakul lehet megveszem. Nagyon köszönöm a választ remélem sikerülni fog.
2014. szept. 13. 15:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Még hogy szar... egyenesen OP. Még Diamondok ellen is simán működik. Mostanában sokat játszok vele és nagyon sok mindenre képes az a champ, alábecsülik. Van egy "Cowsep" nevű streamer, koreában él és Challenger, csak Master Yi-t játszik, nézz rá néha, elég durva.
2014. szept. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenki oda kerül ahogy játszik. Voltam Bronze V-ben, most gold III-ban tolom.
2014. szept. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amég a csapatod hibáztatod addig sehogy. Az ilyen kérdésekből a lolskill profil linkjét vagy az ingame nevet hiányolom csak.
2014. szept. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ha ennyire érdekel: Sinyo98

[link]

2014. szept. 16. 14:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!