Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha én most League of Legendsbe...

Ha én most League of Legendsbe Silver IV vagyok, akkor jövőre mennyit kell nyerni kb, hogy silver legyek?

Figyelt kérdés

2014. dec. 1. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
6ot a 10bol de ez fugg a K/D/A-tol is, es attol is hogy milyen szintu ellenfelektol kapsz ki/nyersz de ez a 6/10 sztem realis. En tavaly 3at nyertem a 10bol es bronze1be dobott, azota kihuztam gold1be
2014. dec. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem amit az előző válaszoló irt az hülyeség.

Nem attól függ hogy hanyat nyersz meg hanem hogy menyi az elo-d. Ha annyi eloval rendelkezel mint egy platos akkor azt nem fogja bronzba se silverbe dobni akkor se ha 10/10-et veszít.Az elodat meg lehet nézni lolskillen is. De nyilván sokat számít az hogy menyit nyersz de az elo a lényeg. pl ha van 170 elod akkkor ha 10/10 et nyersz akkor is nagy esélyel bronzba mész. de viszont ha van 1300 elod akkor ha 10/5 nyersz akkor is silveres leszel.

2014. dec. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1220 Elo pontom van.

Hogy lehet ezt növelni?

Én úgy tudom,hogyha játszok rankedet akkor ha nyerek elo pontot szerzek és ha veszítek akkor elo pontot is veszítek.Tehát ha rankedet veszítek akkor esik az elo pontom ha nyerek meg nő?Vagy ez máshogy működik? :D

2014. dec. 2. 14:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!