Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Legaue of legendsben jelenleg...

Zoli20 kérdése:

Legaue of legendsben jelenleg silver 5 vagyok. Season váltáskor igye megint lekell játszani 10 rankedet az új besoroláshoz. És ha előző seasonba 10/5-ot megnyertem akkor ha az új seasonba tobbet nyerek meg 10 bol akkor jobb le divisionom?

Figyelt kérdés

2014. aug. 23. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:

valószínűleg ha többet nyersz, jobb helyre dob be, viszont számít az MMR-ed és az LP-d is. Ha magas, akkor 10/8 winnel simán bedobhat goldba, platinába, akár még diamondba is. Mivel silveres vagy, valószínűleg silver 2-5 közé dob majd be 7-10 winnel.


MMR-t csak a szerver számolja, te külön nem tudod megnézni a játékon belül.


Nézni kell, mennyi LP-t kapsz 1 meccs végén. Ha 15 alatt van nyerésnél, akkor közel jársz az aktuális MMR-edhez és bivaly nehéz lesz felfele lépegetni (húzni kell felfele az MMR-t). LÁttam már olyat, hogy valaki 15öt nyert zsinórban és nem kapott 1 LP-t (99en volt), mivel alacsony volt az MMRje és nem került be goldba.

2014. aug. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tisztaba mi az az mmr-es dolog
2014. aug. 23. 12:09
 3/4 anonim ***** válasza:
1. a 15 win-es dolog az kamu,aki egymás után nyer 15-öt annak iszonyatosan megugrik az mm-rje,akár + 500-at is,esélytelen hogy 15x egymás után ne kapott volna lp-t,de ha még is ezt állítod mondd meg az illető nevét
2014. aug. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ja és 1. eléggé zavarosan írtad le ezt a 10/8 win-es dolgot


diamondba 10/8 winnel csak akkor fog bedobni ha előző season-be diamondos voltál,esetleg plat1-es,és ez a többire is igaz

2014. aug. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!