Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A World of Tanks-ban mi a...

A World of Tanks-ban mi a véleményetek a Comet-ről? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Eléggé pénzszűkében állok, és nem tudom, adjak-e ki kreditet érte. Érdemes megvenni? És az utánna lévő tankok milyenek? Köszi előre is a válaszokat!

2014. okt. 4. 10:49
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen, láttam a TOG II-es küldetést, már elkezdtem gyúrni, megoldhatja pénzbeli gondjaimat. Eddig azt hiszem megvan 3 a 15 napi küldetésből. Még annyit, hogy mennyire keres rosszabbul egy 6-os tank, mint egy 5-ös? Mármint ha választani lehetne, akkor az 5-öst válasszam? Mert megvan a Cromwell, továbbra is az egyik kedvenc tankom, de emellett 5-ös tankjaim közül megvan a Stug 3-as, de azt már nem nagyon használom, és nemrég vettem meg a T-34-et farmtanknak. Akkor a T-34-es jobban keres mint a Cromwell? Köszi előre is!
2014. okt. 13. 19:00
 12/20 anonim ***** válasza:

Farmtanknak az való amivel jól játszol a hpd többszörösét megsebzed a csaták nagy részében.

Ez nálam a kv1 volt mert sűrűn voltam top tank.


Bár nálam a td vonal is farm tank de erre a célra vettem egy dicker maxot, szegény ember 8,8 Jagdtigere.


Én a heavyt ajánlom mert top tankként kevésbé függsz a csapattól mint tdként. Mármint hogy milyen gyorsan esnek ki a társaid.


Dickerrel tegnap pl alig hagytam el a foglaló körünket már 5-en maradtunk 4-en jöttek foglalni. Időben behátráltam egy domb mögé és kiosztottam kb. 1030 sebzést ez a 300-as átlagsebzésű ágyúval nem nehéz, persze bekerítetghhjjgjggkgjhgte

2014. okt. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Bocs csak lefagyott közben a samsungom...


* bekerítettek és vesztettünk, de vereségre nem ad sokkal kevesebb creditet.


Nem prémium tanknál még az is szempont, hogy mennyi a javítási és lőszerköltség.


Ezen az oldalon meg tudod nézni, hogy mennyi az átlagos netto credithozama a tankoknak.


[link]

2014. okt. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy a tog II nem credit termelésre való vagy max annyira hogy eladod miután megkaptad.
2014. okt. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Hát igen, de prémium tankra nem szeretnék költeni, nem adok ki pénzt ilyenért. TD-zni a Stuggal szoktam, de egyre ritkábban, mivel ha nem jönnek eléd folyton az ellenfelek, és nem tudod őket lőni, vagy nagyon kicsi sebzéssel zársz, vagy egyből meghalsz, amikor előrementél hogy sebezz. Heavyzni meg nem annyira szoktam, legalábbis alacsonyabb szinten, nem szeretem a lassú tankokat (lehet mivel mostanában rengeteg gyors tankkal mentem), még az IS-3-mat is csigalassúnak találom. Megvettem így a T-34-et, eddig nagyon tetszik, piszok gyorsan lő az ágyúja :)
2014. okt. 15. 18:51
 16/20 anonim ***** válasza:

T-34 nekem is megvan nem rossz tank az az 57 mm-es ZiS-4 ágyú verhetetlen rajta.


6-os szinten még a kv-2 lehet jó farm tank a 152 mm-es derp gunjával. Egy jó legénység kell bele és saját szintjén majdnem minden (heavyket kivéve) 1 lövés.

2014. okt. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... A KV-2 szerintem nem olyan jó. Óriási a sebzése, de csak könnyű tankokat visz át olyan átütéssel. Robbanóval is olyan 300-400 körüliket lehet csak lecsipegetni a páncélozott ellenfelekről. Ehhez jön a nagyon hosszú újratöltés, és a rettenetes pontatlanság és megbízhatatlanság. +Ha magát a tank testét nézzük, szerintem a kv-85 és a t-150 keveréke. Csakhogy mindenből a rosszat kapta. Nagy dög, páncéljár könnyű átütni 6-os tankokkal, azonban eléggé lassú és nem mobil.
2014. okt. 16. 16:09
 18/20 TallandThin Boy ***** válasza:
A KV-2 egy fun tank, nem farm tank. Akkor már ott van a kv-85, viszonylag mobilis, baromi jó ágyú. A t-150 is jó lehet, bár én farmolásra a cromellt is tökéletesnek tartom és amint írtad szereted is.
2014. okt. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

KV-85 nekem van de nem tetszik.


Nagyon elcseszett az ágyú negatív kitéríthetősége a pályák meg tele vannak dombokkal.


Ha domtetőre megyünk fel és ott az ellenség mindaddig tud lőni vagy láncolni míg fel nem értünk és nincs vízszintben a tankunk.


Ugyanez ha az ellenség jön fel és mi vagyunk fent.


Míg az emelkedőn jön nem tudjuk megsebezni.


Ilyen alattomos helyekkel tele minden pálya...

2014. okt. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 M-Botond válasza:
Szerinetem tartsd meg Jpanther 2-t mert van rá tök jó gun és ha az megvan egyel közelebb vagy a Jagdtigerhez onnan meg könnyű kihúzni a Jagdpanzer e100-at ami rohadt nehezen átüthető (én szeretem a td-ket én Jpantherig húztam de eladtam egy másik tankra de nagyot csalódtam hogy eladtam mert amit megvettem egy nagy szar volt) Rajtad a döntés tesó!! :)
2017. júl. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!