Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri megvenni a Space...

Megéri megvenni a Space Engineerst?

Figyelt kérdés

Még nem próbáltam ki mert nincs kedvem crackelt verziókkal kísérletezgetni, viszont jó pár videót megnéztem, szóval eddig nagyon tetszik és az ára se túl sok.


De megéri megvenni, nem fogom gyorsan megunni ?


Kerbal Space Program egyik nagy kedvencem, ez is hasonlónak tűnik abból a szempontból hogy itt is magadnak kell építened a dolgokat, csak KSP-ben nincs multi amit nagyon hiányolok.



2014. aug. 26. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag egy minecraft sokkal jobb grafikával és némileg jobb játékélménnyel.


Én nem vettem meg, mivel most már a minecraftot se nagyon használom (kicsit unalmassá vált). Én azt mondom, ránts le egy törtet belőle, és ha bejön vedd meg. Én pl fél évig toltam tört mc-vel aztán úgy gondoltam ,ha ennyit toltam vele, akkor megveszem eredetibe és nem bántam meg, jó 2 évig nyomattam.

2014. aug. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Minecraft soha nem tetszett és nem is próbáltam ki.


Nekem itt főleg az űr téma jön be, szeretem a scifit és az azzal kapcsolatos dolgokat, meg ami nagyon megtetszett az a rombolhatóság meg ahogy roncsolódnak az űrhajók stb.


De igazad van, mégiscsak letöltöm most néztem meg h 1 giga alatt van, vmiért azt hittem több lesz giga..

2014. aug. 26. 15:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!