Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A World of Tanks-ban mi a...

A World of Tanks-ban mi a véleményetek a Comet-ről? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Eléggé pénzszűkében állok, és nem tudom, adjak-e ki kreditet érte. Érdemes megvenni? És az utánna lévő tankok milyenek? Köszi előre is a válaszokat!

2014. okt. 4. 10:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem rossz tank. Gyorsan és pontosan lő csak a sebzése kicsi és mozgékonysága közepes tankokhoz képest gyengécske. Kiváló támogató tank, de nem való golyófogónak szóval nem szabad az élen menni vele(csak ha a helyzet azt kívánja).A Cromwell után kicsit kakukktojásnak tűnhet. A Centurionokról meg a X-es FV-ről nem tudok nyilatkozni mert nem vettem meg őket, de nagyon sokan dicsérik őket. Kiváló a lövegsüllyedésük. Szerintem fejlesztheted őket mert jó kör esetén szépen perkál.
2014. okt. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi :)És mennyiben kell máshogyan játszanom vele, mint a cromwellel? Teljesen más harcmodor?
2014. okt. 6. 21:34
 3/20 anonim ***** válasza:
Hozzá kell szokni ahhoz, hogy mozgékonysága sokkal lassabb. Nem olyan agilis mint az elődje és nem lehet olyan jól használni arra amire való. Persze attól még szerethető a kicsike.
2014. okt. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszi a véleményt :) Ha tudsz még segíteni, lenne két kérdésem még:


1. Melyiket érdemesebb megvenni? Comet vagy T25/2?


2. Van egy alap JPanther2-őm. Csak nagyon ritkán játszok vele, eddig nem nagyon jött be. Szerinted adjam el, és lesz belőle pént a Cometre és a T25/2-re, vagy inkább tartsam meg és farmoljak kreditet más tankokkal?

2014. okt. 7. 16:03
 5/20 anonim ***** válasza:

1: Erre nehéz válaszolni mert két teljesen más stílust képviselő páncélos. Az egyik közepes tank a másik páncélvadász (bár vannak átfedések közöttük). T25/2-esem nem volt így érdemben nyilatkozni nem tudok felőle. Ha páncélvadászokat akarsz akkor T25/2 ha meg közepest akkor Comet.


2: Én mindig úgy voltam vele, hogy egy tankot csak akkor szabad eladni ha teljesen minden ki van rajta fullozva(bár lehet ez csak az én rögeszmém). Ha nincs kredited szerezz be egy jó 5-ös tankot (KV-1, M4 Sherman, StuG-III..stb) és azzal játsszál mert azok szépen csengetnek. Én pl a Tigris I-essel is rengeteg pénzt tudok csatánként zsebre vágni (csak ha irdatlan rossz köröm van akkor mínuszos) és főként ezzel keresek pénzt a többi nagyobb gépem fenntartására. Szóval szerintem ne add el a Vadászpárduc II-esed amíg nincs kifullozva.

2014. okt. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszi :) Csak elég rossz érzés úgy játszani, hogy már egy jó pár tank ki van fejlesztve, és nem tudod megvenni + van egy nem túlságosan szeretett tank a garázsban :/
2014. okt. 9. 20:07
 7/20 TallandThin Boy ***** válasza:

Én szeretem, lassan meglesz a Centurion I, szóval búcsúzni fogunk egymástól, de jó kis tanknak tartom.


Jó dpm, jó ágyúsüllyedés, azért nem egy lomha dög, használható toronypáncél, szóval jó kis tank, én ajánlom.

2014. okt. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Na pont ma végre meglett rá a pénz és megvettem. Első csata szerintem egész jól sikerült alap tankkal. 5 kill ~2500 dmg. Csak így majdnem lenullázódott a pénzem, és még meg akarnám venni: T25/2, crusader sp és su-152. Milyen jól kereső tankot ajánlást, ami nem prémium??? Ja és Cromwellel vagy su-100-zal jól lehetne keresni?? Köszi előre is és bocs a rengeteg kérdésért!
2014. okt. 11. 17:16
 9/20 A kérdező kommentje:
*ajánlasz
2014. okt. 11. 17:17
 10/20 TallandThin Boy ***** válasza:

Semmi baj, kérdezz nyugodtan.


Farmtanknak az 5-ös és 6-os tankok a legjobbak.


5-ösök közül: KV-1, BDR, T1 heavy, m4 sherman, pzIV, Stug III, SU-85, T67 ( ezek jutottak most eszembe, szóval ez nem azt jelenti, hogy a többi 5-ös tankkal nem lehet keresni)


6-osok közül is a legtöbb jó, de azért itt már vannak tankok, melyeknek drága a lőszerük, például at általad írt SU-100-nak. A cromwell amúgy tökéletes pénzkeresésre.


Egyébként ebben a hónapban van a TOGtober nevű küldi, aminek keretében szert tehetsz egy TOG II-es, tier6-os, prémium nehéztankra. 15-ször kell teljesítened a daily challenge nevű küldit, természetesen 15 külön napon, egy napon az összeset, de egyél többet sem lehet. A daily challenge lényege: 5 győztes csatában végezz a csapatod top 10 XP szerzője között.

2014. okt. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!