Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri megvenni a FIFA 15...

Megéri megvenni a FIFA 15 -öt, tudván hogy nem vagyok egy top játékos?

Figyelt kérdés

Semi-pro nehézségi szinten játszom, még kezdő vagyok, controllerrel ezelőtt még sosem játszottam.

Ennek fényében a multiban mire számíthatok? Agyba főbe fognak verni, vagy vannak én kategóriák is? :)

Nagy átlagban kb. milyen nehézségű ellenfelekkel találkozunk?


2014. szept. 11. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért mert nem vagy jó attól még megveheted... Éni s béna vagyok, mégis imádok játszani neten és minél jobb az ellenfél én annál jobban élvezem.
2014. szept. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, mert a fifák évről évre rosszabbak. Az utolsó játszható fifa a 12 volt.
2014. szept. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri, már a demoból látszik, hogy jobb lesz mint a 14 volt. Az meg, hogy béna vagy nem nagy ügy, majd belejössz csak gyakorolni kell.
2014. szept. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi. Csak nem szeretnék pofozógép lenni, ezért szeretném tudni h mire számítsak :D

Szerintem is fasza játék lesz egyébként :)

2014. szept. 11. 14:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy Ultimate Team-ben 10-től 1-ig vannak osztályok, az első osztályban a jobbak játszanak, 10-ik osztályban meg ugye a kezdők. Először mindenki 10-ről indul, szóval elméletben a szintednek megfelelően fog összehozni másokkal és így talán nem fognak annyira a földbe döngölni.
2014. szept. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!