Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Üdv. Sims 4 tulajdonosok,...

Üdv. Sims 4 tulajdonosok, megéri megvenni a játékot? Jobb, mint a harmadik széria?

Figyelt kérdés
2014. szept. 23. 16:07
 1/7 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne de a bemutatók alapján szerintem megéri
2014. szept. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem nem éri meg elég gagyi lett a 3 az jobb inkább ne vedd meg!
2014. szept. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Saavedro ***** válasza:
Nagyon szar...van róla magyar teszt YouTube-on az Otherworld-től. Egy pénzes mocsok, tudnék egy oldalt írni arról, hogy miért szarabb a 4. széria.
2014. szept. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát megvenni elég drága, de ha letöltöd nem fogod megbánni! Én letöltöttem ÉS IMÁDOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. nov. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem megéri!!! Nagyon szeretem. nekem mér 2 hónapja megvan nem lehet megunni. Főleg a lakásberendezés! Valami oltári klassz.
2014. dec. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb! :)
2015. jan. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Attól függ, ha szereted a berendezést és magát az egész simse és nem fogsz raunni megéri, viszont hogyha lehet hogy raunsz inkább töltsd le ha szeretnéd segíthetek hogyan kell akár kiegészítőket is tudok adni hozzá
2018. júl. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!