Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol érdemes elkezdeni pokerezni?

Hol érdemes elkezdeni pokerezni?

Figyelt kérdés

Kezdő játékos vagyok no limit texas hold'em pokert szeretnék játszani egyenlőre ingyen.

Idővel kisebb összegben.


Melyik oldalakat ajánljátok?


PokerStars?

Full Tilt?


Tudom hogy mindenki azt irja ogy hogy ingyen értelmetlen játszani mert komolytalan az egész de egyenlőre nem akarok erre sokat áldonzi.

Inkább veszek pár könyvet amiből tanulhatok. (pls: Gus Hansen könyvét)



#póker #PokerStars #No Limit #Full Tilt Poker #hol érdemes pokeretni #kezdő pokeres
2014. aug. 9. 23:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Biztonságos, de lassú és drága. Nem irányít át és ők átváltják.

Szerintem csinálj egy dollár alapú Neteller számlát. Akkor annyi a dolgod, hogy a neteller oldalán feltöltöd a számlád(a kívánt összeg +1,9%-ot von le az otp számládról)onnan pedig díjtalanul befizetsz a pokerstarsra.

Maga az utalások kb 2percet vesznek igénybe, míg kártyáról több óra is lehet, sőt kifizetésnél akár 3-5nap is lehet, ha simán az otp-be megy.

2014. aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
oké, köszönöm a gyors választ!
2014. aug. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nincs mit, ha van még kérdés akkor dobj privátot nyugodtan.
2014. aug. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Én profi pokeresként tengetem mindennapjaim szóval pár dolgot írhatok segítségként.

Először is a pokerstars jelenleg az egyik legjobb legkorekktebb és legmegbízhatóbb oldal a piaci vezetőként betöltött szerepe miatt. Be és kifizetésre csak is kizárólag Skrill vagy Netellert ajánlok, azaz előnye hogy a számlavezetést a neten keresztül megtudod oldani és $ alapú is lehet a számlád. Tehát nem kell soha konverziós díjat fizetni a ki és beutalásokért (terem és netbank között). Mivel ebből lesz több érdemes ebben a devizában vagy Euroban nyitni. Ez attól függ hogy milyen devizájú asztaloknál játszol a legtöbbet. Ha játszol $ meg Euroson is akkor Skrill legyen $ és Neteller Euro vagy fordítva a lényeg hogy ne bukjunk a transzfereken. Mindegyik netbankhoz(skrill,neteller) tudsz kártyát igényelni, a Skrillnek Mastercard a kártyakibocsátója a Netellernek azt hiszem szintén ugyanaz.

Tehát körülbelül mindenhol tudsz vele fizetni az országban és tudsz is ATM-ekből pénzt felvenni.


Pokeres rész pár tanács:

-Találd meg a saját műfajod, ne ingázz sokat!

-Mindig tartsd be a BRM-et(Bankrollmanagment ezt azért szükséges tartani hogy ne menjünk tönkre az adott limiten)

-Képezd magad, számtalan cikk és videó van a neten

-Barátkozz nagyobb tudású pokeres emberekkel akik tudnak neked segíteni fejlődni

-Lépj be egy skypos önfejlesztő csoportba

-Használd az affilate oldalak kézelemző részlegeit


Sok sikert!

2014. szept. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm. :)
2014. szept. 3. 16:37
 16/19 A kérdező kommentje:

Amugy SnG-t vagy sima cashgamet ajánlod?


Rengeteg dolgot olvastam már pokerstrategy-n meg naponta nézek régi és újabb videókat ki hogy dönt egyes helyzetekben. Szép lassan tanulgatom.

BRM et is áttanulmányoztam már.

2014. szept. 3. 16:57
 17/19 anonim válasza:

Hát ez sok mindentől függ, a cashgame és az SNG-nek is megvan a maga előnye hátránya. A cashgame kisebb varianciájú de szerintem hosszú távon (NL100 vagy afelett) jóval nagyobb szorgalmat és intelligenciát igényel mint pl. az SNG, MTSNG, MTT. Persze ez csak az én véleményem. Sng-be a chip ev-vel az ICM-el a call range 3 bet range stb-el nagyon tisztában kell lenni, mondjuk maga a laptartomány(range) megbecslése a legfontosabb része a pokernek hiszen erre építjük fel a logikai gondolkozásmódot egy-egy leosztásban. Cashgamebe a laptartományok szerintem kicsit talán könnyebben meghatározhatóak nincsen benne ICM meg rengeteg eltérés van a CG és az SNG formációk között.

Ha jó vagy mindegyikből meg lehet élni még sokan a legkisebb limitekből is úgy ahogy kijönnek, még kicsit jobban is mintha elmennének robotolni egy gyárba.

De azt tudnod kell hogy jóval erősebb a mezőny mint pl. a fekete péntek előtt (lásd google). Sok piac zárt lett vagy eltűnt és rengeteg hobbijátékos emiatt abbahagyta vagy nem játszhatunk ellenük.


Szóval mind a kettőt javaslom kipróbálásra és amelyik jobban fekszik azt csináld, és onnantól kezdve rengeteget elemezz és tanulj mert csak így lehet belőled jó profitot/ROI-t hozó játékos.


A pokerstrategyn meg pokerakademian is van rengeteg videó nézegesd őket és kezdj el valódi pénzben játszani a legkisebb limiteken. Ha SNG-zel lesznek normál és turbos asztalok, én a turbot ajánlom mert jobb órabért lehet hozni és szerintem több fish is van de ott is azt válaszd amelyik jobban megy.

Ha bármi van dobj egy privátot és segítek ha tudok.

Szép napot, eredményes pókerezést kívánok :)

2014. szept. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Még egyszer nagyon köszönöm :D
2014. szept. 4. 19:14
 19/19 anonim válasza:
Szívesen :)
2014. szept. 5. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!