Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol érdemes elkezdeni pokerezni?

Hol érdemes elkezdeni pokerezni?

Figyelt kérdés

Kezdő játékos vagyok no limit texas hold'em pokert szeretnék játszani egyenlőre ingyen.

Idővel kisebb összegben.


Melyik oldalakat ajánljátok?


PokerStars?

Full Tilt?


Tudom hogy mindenki azt irja ogy hogy ingyen értelmetlen játszani mert komolytalan az egész de egyenlőre nem akarok erre sokat áldonzi.

Inkább veszek pár könyvet amiből tanulhatok. (pls: Gus Hansen könyvét)



#póker #PokerStars #No Limit #Full Tilt Poker #hol érdemes pokeretni #kezdő pokeres
2014. aug. 9. 23:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd magad képezni, akkor ne játssz játékpénzen. Inkább regisztrálj a pokerstrategy.hu -ra, ha regisztráltál, az oldalon keresztül be tudsz regisztrálni egy tetszőleges online terembe, és kapsz egy kis kezdőtőkét (kb 10$), amivel már tudsz is játszani a teremben. Ráadásul a pokerstrategyn rengeteg oktatóanyagot (cikkek, videók) is megtalálsz, amik kezdőként nagyon sokat segítenek.
2014. aug. 10. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. :)
2014. aug. 10. 09:18
 3/19 A kérdező kommentje:

Amugy te személy szerint melyik terembe regelnél?


Poker770

Poker Winner

PKR

Wiliam Hill

Coral

Gala

2014. aug. 10. 09:59
 4/19 anonim ***** válasza:

PokerStars.

Nagy a játékos állomány, sok a fish. SnG-ből és MTT-ből rengeteg van.

2014. aug. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Igen tudo hogy az elég jó oldal de most a pokerstrategy álltal felajánlott oldalakat irtam ahol lehet igényelni pár dollárt kezdéshez.


Nem akarok rögtön fizetni csak idővel de ez benne is van a kérdésben.


pokerstarson pedig nem látok ilyen opciót.

De azért köszi a választ

2014. aug. 10. 10:15
 6/19 anonim ***** válasza:
Kapsz 10 dollárt. Mire mész vele? Az 5BI NL2-re, egy downswing és elfogyott a pénz.
2014. aug. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Igaz...

Szóval sajnos akkor tét nélkül nem lehet komolyabban gyakorolni.

2014. aug. 10. 13:14
 8/19 anonim ***** válasza:

Amúgy én is most kezdtem starson, annyi hátránnyal,hogy nekem még csak be sincs kötve a számlám strategyre. Gyenge a mezőny és amég tanulsz addig is hozható a nulszaldo.

Befizettem 50$-t és azóta 43-54 közt ingázok. PT4 és HM2 nélkül tehát még a statisztikájukat se látom.

A 10$ azért kevés, mert például ma 49-el ugrottam neki az 1. sessionnak. A végére lett 43$ (AK vs AA, KK vs AA miatt). A másodikban viszont visszajöttem 51$-ra. Elég nagy az ingadozás.

2014. aug. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

bocs, hogy ide írok. abban tudnátok segíteni, hogy pokerstarson hogy tudok befizetni?

mastercarddal fizetnék. azt nem értem, hogy ki véltja át a forintot dollárba. és biztonságos ez a befizetési mód?

2014. aug. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
ja és ha rámegyek a jóváhagyra, akkor kész a tranzakció, vagy átirányít az otp oldalára?
2014. aug. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!