Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok, melyik hőssel...

Mit gondoltok, melyik hőssel érdemes elkezdeni Dota 2-zni? Melyikkel a legkönnyebb játszani?

Figyelt kérdés
Szerintem Razorral.

2014. júl. 15. 21:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem, hogy indokoljatok is, amennyiben lehetséges.
2014. júl. 15. 21:36
 2/7 anonim ***** válasza:
Sniper, mert nagy a range és nincs nagyon spellje.
2014. júl. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Több könnyebb, egyszerűbb hős van a játékban (természetesen ez nem azt jelenti, hogy valamivel is gyengébbek lennének):

- Lion: erős spellek, de a mana-szívás miatt sosincs manára gond

- Lich: hasonló Lionhoz, manautánpótlás jön a spellből

- Sniper: egyszerű, de nagyon erős (viszont vigyázni kell, könnyen ölhetőek vagyunk!)

- Wraith King: egy aktív spell, a többit a "karakter" teszi

- Huskar: nem egy egetrengető nehézségi hős

2014. júl. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Invoker - Csak laza 10 spell , fontos helyezkedés/időzítés, pont célzás. Ha ezzel egy kezdő megtanul játszani akkor utána minden más hős gyerek játék lesz Kivéve: Chen, Meepo
2014. aug. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Invoker az egyik legnehezebb hős a játékban a haverom szerint. Ezeket az egyszerűbb hősöket már kiismertem azóta. Van egy-két hős akit megkedveltem, pl. Riki. Halál nélkül végig lehet vinni egy meccset vele.
2014. aug. 7. 20:53
 6/7 A kérdező kommentje:

Próbálkoztam már nehezebb hőssel, pl. Rubikkal, de annak az ultimate képességét nehéz (jól) használni.

Ma kipróbáltam Skywrath Mage-t, az ultija vmi hihetetlen erős, ill a többi képessége is elég erős, csak a manautánpótlásra kell figyelni.

2014. aug. 7. 21:01
 7/7 anonim ***** válasza:
venge meg yurnero a legkönnyebb. :D
2019. febr. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!