Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jó RPG játék? (körökre osztott...

MuSky kérdése:

Jó RPG játék? (körökre osztott harcrendszer)

Figyelt kérdés

játszottam a south park stick of truth-al és olyan rgp-t keresek ami szintén hasonlóan körökre osztott harcrendszerű ,de nem túl bonyolult sokat grind-elős viszont kicsit azért hardcoreabb mint a south park, szóval a következő lépcsőfok az rpg-k világában. :D


nem igazán a story érdekel inkább a harc és a stílusos grafika/art design, japán is lehet akár.



2014. márc. 9. 13:44
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

hmm akkor az ff7 lesz a következő :)

hú nem is tudtam,hogy ds-t is lehet emulálni eddig csak wii-t meg ps2-t emulálgattam.

még szerencse,mert a legtöbb jprg nem nagyon jött ki pc-re.

2014. márc. 9. 21:54
 12/19 A kérdező kommentje:
igazából nekem azt értettem körökre osztott harcrendszer alatt amikor valamilyen interface-en kiválasztom az action-öket és aztán valamilyen animáció keretében lejátszódik a harc, szóval amikor a stratégián van a hangsúly és nem az ügyességen ,amikor röpködnek a számok,meg a szorzók, meg a előre kell egy koncepció,hogy milyen csapatot rakok össze kik merre fejlesztek :DD
2014. márc. 9. 22:04
 13/19 A kérdező kommentje:
bár az ff7-ről meg azt hallottam, hogy ha el rontasz egy apróságot és nem tudod előre ,hogy miket érdemes fejleszteni akkor könnyű el akadni és kezdheted előröl ,mert lehetetlen lesz egy-egy boss fight. illetve,hogy rengeteget kell farmolni nehéz benne haladni. mondjuk ezek nem tudom mennyire igazak de ha igen akkor rengeteg idő kell hozzá.
2014. márc. 9. 22:08
 14/19 anonim ***** válasza:

Elkezdtem egy hosszú választ írni datubbernek, de kitöröltem, nem idegesítem magam vele és nem szemetelem tele a topikot, inkább neked válaszolok.


Szóval igen, van működő DS emulátor, a DeSmuME, a többi szóra sem érdemes.


Az FF7-ben nincs semmi ami miatt véglegesen elakadhatnál és újra kellene kezdeni, a japán szerepjátékok elég lineárisak általában, ez inkább a régebbi WRPG-k jellemzője. Persze sok titkos dolog van amiről lemaradhatsz első végigjátszásra és vannak opcionális boss fight-ok amikkel tényleg meggyűlhet a bajod, ha nem készülsz fel rendesen, de ezekkel szerintem első végigjátszásnál nem érdemes foglalkozni, csak élvezd a játékot, a végére mindenképp el fogsz jutni ha kitartó vagy. Grindelni meg tényleg kell benne, de más szerepjátékokhoz képest nem hiszem hogy olyan kirívóan sokat.

2014. márc. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
rendben köszi, akkor tényleg az a jó választás.
2014. márc. 9. 23:36
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

"Elkezdtem egy hosszú választ írni datubbernek, de kitöröltem, nem idegesítem magam vele és nem szemetelem tele a topikot, inkább neked válaszolok. "


Én már egy egész novella sorozatot megírtam, de elégettem, nem idegesítettem magam a kiadókereséssel, pedig jó könyv volt.

2014. márc. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 syn. ***** válasza:

Én úgy olvastam, hogy a Sony csak a Playstation 2 Biosát tette illegálissá,mármint nála csak a saját gépedét használhatod.

A Chrono Chrosst és a Legend of Dragoon nevezetű játékot ajánlhatom. :)

2016. szept. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Darkest dungeon. Próbáld ki, igaz hogy régi a poszt, de örök a kérdés.
2022. júl. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 syn. ***** válasza:
Battle Chasers :Nightwar , mindenkèppen pròbàld ki :)
2022. dec. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!