Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyi FPS-nek kell lennie...

Mennyi FPS-nek kell lennie hogy elvezheto legyen egy jatek? (szoval h ne szaggasson)

Figyelt kérdés
pl az jo ha: altalaban 40-60 fps, de akciosabb jeleneteknel lemegy 26-24 fps-re.. vagy 30 ala ne menjen soha, hogy ne szaggasson?
2014. márc. 9. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
30 alá nem szeretem ha leesik, de a 25 még épp élvezhető (a folyamatos mozgás illúziójának ez az alsó határa).
2014. márc. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Br3nor ***** válasza:
Annyival kiegészíteném az előttem szólót, hogy bár 25 az alsó határ ahol már folyamatosnak látod a képet vannak emberek akinek ez is kevés. Én pl rengeteget játszom a War Thunderrel és autó szimulátorokkal és rendkívül irritáló ha csak valamitől 40 alá esik, de a hardcore játékosoknak akik már profi szinten nyomják mondjuk a CoD-ot azoknak 60 az alsó határ
2014. márc. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"akik már profi szinten nyomják mondjuk a CoD-ot azoknak 60 az alsó határ"


Legyen az 125 meg 250, de a többi helytálló.

2014. márc. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Br3nor ***** válasza:

"Legyen az 125 meg 250, de a többi helytálló."

Aztabüdös o.O

Látszik hogy nem játszok FPS-ekkel :D

2014. márc. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!