Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri mostanság PS3-mat venni?

Megéri mostanság PS3-mat venni?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni hogy PS4-et vegyek vagy PS3-mat mert ugye a PS4 nem tudja futtatni a PS3 játékokat de viszont nekem meg azok a játékok kellenének,de viszont a PS4-nek meg szép a grafikája de ennek meg ennyi előnye van.

2014. márc. 9. 12:26
 1/9 Tengor ***** válasza:
65%

Ha a szép grafika kell, akkor akár élő szereplős filmeket is nézhetsz. Ahhoz csak egy 5000 Ft-os DVD lejátszó kell.

A PS4 most még arany áron van. PS3-at sokkal barátibb árban lehet kapni, a hozzá való játékokról nem is beszélve.

Én PS3-at vennék.

2014. márc. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A PS3-nak is nagyon szép grafikája van, nekem a God of War 3-tól leesett az állam. Szerintem grafikailag nem sok különbség van a 4 meg a 3 között, vagy legalábbis nem annyi, hogy aztán ez lenne a legfontosabb. Én 2 hónapja vettem PS3-at, és nem bántam meg, nagyon jó kis cucc.
2014. márc. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy megéri, jobban mint a ps4. Grafikában nem sok különbség van, vagyis hát én nem nagyon vettem észre különbséget. Ps3-ra rengeteg jó játék van, ps4-re még szinte semmi. Emiatt én ps3-at vettem, ps4-et majd ráérek venni pár év múlva.
2014. márc. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

PS4 drága, kevés játék van rá és azok is drágák

és PS3-ra van néhány olyan gyöngyszem mint a God of War III, a God of War: Ascension, a Last of Us vagy a Beyond: Two Souls ami a Crysis 3 és Ryse: Son of Rome kivételével ver minden játékot grafika terén

2014. márc. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
simán megéri vegyél hidd el nagyon jó játékok vannak rajta god of war, the last of us, deyond two souls, heavy rain, killzone, uncharted, gran turismo, little big planet, metal gear solid, ezek mind csak ps3romra vannak és ingyen van a multiplayer, és most jól figyelj HA VAN PÉNZED PS4-RE AKKOR PS4-ET VEGYÉL MOSTMÁR SAJNOS ALIG FOG TALÁN MÁR EGYÁTALÁN NEM IS FOG KIJÖNNI PS3ROMRA JÁTÉK DE PS4-RE KIFOG ÉS HA VESZEL PS4-GYET FIZETŐS A MULTI SAJNOS DE JÁTSZHASZ A KILLZONE SHADOW FALL , AC 4 BLACK FLAG, KNACK, BATTLEFIELD 4, NFS RIVALS ÉS EZ EGYRE CSAK BŐVÜL ÉS BŐVÜL ÉS BŐVÜL ÉS BŐVÜL SZÓVAL HOSSZABB TÁVON PS4 DE HA JÁTSZANI AKARSZ EGY OLYAN MŰVÉSZI ALKOTÁSSAL MINT A THE LAST OF US AKKOR PS3ROM na szia sok sikert neked a jövőre nézve
2014. márc. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
PS3-ra még több évig jön ki játék, csak jelezném.
2014. márc. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
tudom de nem olyan iramban mint ps4-re
2014. márc. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ps4= 150.000FT, 150.000:3= 50.000, 50.000FT=ps3 superslim 500GB ez gondolja mindenki végig
2014. márc. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

500GB-os PS3 Super Slim 65000

50000 az a 12GB-os

2014. márc. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!