Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi annyira jó a Metin 2-ben?...

Mi annyira jó a Metin 2-ben? Lejjebb.

Figyelt kérdés
A harcrendszer egyszerűen katasztrófa, 6 skill van összesen az egész ''MMO''-ba, nagyon unalmas, hülye küldetések, 2x játszottam vele 3 órát, maradandó élmény maradt. Hogy tudnak ezzel a fossal játszani? Egy 6 éves 10 perc alatt kitapasztalja az egész játékot. Vagy ezek nem játszottak még rendes, normális MMO-val?

2012. jún. 10. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
De, tetszik a nyomiknak, hogy át lehet verni ott mindenkit, kedvedre hackelhetsz, és hogy nem kell 20 IQ-val többel rendelkezned, hogy bekerülhess a top 5-be.
2012. jún. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nacui válasza:
31%
Azt hiszem, nem jól vetted kezedbe a játékot. Én lassan már 4 éve, hogy a Metin2 nevű MMORPG játékkal játszom és egyáltalán nem unom. És ha elhiszed ha nem, nem a grafika, nem a skillek, nem a harcrendszer és nem is a játék menet miatt játszom. Egyszerűen csak olyan embereket ismertem meg akikkel jó "együtt lenni". És mivel túl messze vagyunk egymástól, így a játék által oldjuk meg az együtt létet. Ezáltal jól érezzük magunkat. Elég egy 5-6 emberből álló csoport és már is, érteni fogod. :)
2012. jún. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Előző ezt bármelyik mmorpg meg tudja nyújtani de mi jó magában a játékban? egy szóval semmi és hogy miért is?

a történet semilyen 4 sorba lelehet írni az egészet nincs is benne ilyen hogy fontosabb kerekter(persze npc nem játékos)akinek a történetben fontosabb szerepe van a bejárható terület valami eszméletlen kicsi ráadásul a mapok közötti közlekedés nagyon el van rontva minden map körbe van véve egy hegyel és valahol van egy port amin át tudsz menni egy másik helyre húú de nagyon jó megoldás

a játékban a szintezés nagyon unalmas kb 30. szint után nem kapol normális küldit amit kapol is az is ilyen több napig tart és exp mennyiséget is minimálisat add így ha fejlődni akarsz mobokat kell ölni naphosszat a harcok a játékban szintén unalmasak itt is főképp a boss harcokra gondolok mivel annyi az egész hogy odamész és ütöd ennyit a pve-ről a pvp a játékban valami szörnyű más birodalom ellen nem is lehet harcba szállni csatamezőn csak ha egy közös területen a játékosok nem szerveznek vagy egy másik birodalomban lévő céh-t hív ki az ember és egy-egy pvp menet egy ember közt nem tart tovább 5mp-nél mert meg kell nyomni 3 gombot és kész is vagyunk de nagy stratrégia kell hozzá ráadásul semmit nem kapunk a pvp-ért maximum a céh-nk helyezése kerül előrébb de ezekszerint a készítők a céh fogalmával se voltak tisztábban mert a céh nem egyenlő a klánnal most kb ennyi jutott az eszembe de még rengeteg dolgot lehetne írni miért is rossz mint játék és miért az mmorpg-k legalja

2012. jún. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt én sem értem. PVP-nél szó szerint nem is kell semmilyen stratégia, odamész, lenyomsz 3 gombot és kész. Ennyi. 2.: olyan játéknak ott van a LoL, ami nekem nem igazán jött be, de mérföldekkel jobb ennél. Bár az nem MMO.
2012. jún. 11. 18:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is szar régen sokat játszottam vele
2012. jún. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 amcsih ***** válasza:
A metin 2 azért jó mert: Magyar, Egyszerű mégis nehéz, Sokféle képen fejleszthető dolgok, nincs túlbonyolítva. Ja és én szeretek benn ölni embert, és szörnyeket is...
2012. jún. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!