Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends taktika?...

Big Omikron kérdése:

League of Legends taktika? Kérdés lent

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el játszani a LoL-lal, már a nyolcadik szinten vagyok, de úgy érzem, nincs érzékem a játékhoz, menetenként max négy-öt champion-t ölök meg, sokszor meghalok. Egyszerűen nem vagyok jó. Mi legyen a taktikám? A kedvenc bajnokaim a Master Yi és a Jax, velük pl mit csinálhatnék? Kérlek adjatok tanácsokat!

2014. febr. 5. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:

LoL-ba konkrét taktika NINCS. MIvel nem tudhatod előre, hogy mi lesz az ellenfél és mik a képességi a játékosnak.


Játék közben kell neked illetve csapatodnak felpörgetni az agyát és közerővel gondolkozni. Másodpercek alatt dönteni.


Szóval taktikát nem tudok mondani, de tippeket igen.

30-as szintig amúgy is még rengeteget fogsz tanulni. Én már fél éve 30-as vagyok és még mindig van sokszor amit tanulok, például képességek utóhatásairól, passzív képességekről stb.


MAster Yi-hez pár tipp. Csak olyan cuccokat vegyél neki amik életet szívnak (Life steal items) meg kritikális sebzést adnak (critical items).


Például: életlopó: Hydra, kritikus: Stattik Shiv


Yi mivel nagyon gyorsan és sok ellenfelet képes megsebezne ez a fő része, amint megsebzik tölti is vissza. Jó tanács, soha ne te menj elől, várj még a harc kibontakozik és egy csomóban vannak az ellenfelek (minimum 2-en)


Jax kicsit nehezebb, ellenféltől függ az építése is.

A tapasztalatom az, hogy Jax minden harconalra jó (top,mid,bot)! Csak hát az ellenfél függvényében kell építeni és sajnos ebben nem tudok segíteni sokat csak egy lap buildet mondok.


1. Hydra vagy Trinity Force , 2. Hydra vagy Trinity Force (amelyiket nem építetted elsőnek), 3. Cipő (Leginkább Ninja Tabi vagy Berserker's), 4. Hextech Blade, Zephyr vagy Ruined King, 5. Warmog's Armor - egyik legalapabb build.


Sokat segít egy jó Masteries majd később (20-as szint felett) a rúna tekercsek.


De ismét hangsúlyozom a karakter építését és a taktikákat az ellenfél határozza meg!!!

2014. febr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A nyolcas szint még szinte semmi, még a harmincasként is van mit tanulni.

Idővel jobb leszel, sok idő mire ráérez az ember. Az egyetlen tanács amit adhatok, hogy játszogass és ne hagyd, hogy a többi játékos elvegye a kedved!

2014. febr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Előre mondom először senkinek nem volt érzéke a lolhoz (max azoknak akik elötte Dota-val játszottak) mert egy eléggé ritka játék fajtát képvisel a "Mobát" elég nehéz vele megismerkedni, ki ismerni a bajnokokat miben erősek illetve miben gyengék. Szerintem Master Yi-vel elég jó taktika [Ha topon (felső út) vagy] A játék elején agresszívan kell játszani Q-betűvel néha megsebezni az ellenfeled, de ne nagyon harcolj. Ha mégis megtennéd mindenképp várd meg a 6-os szintet addig csak akkor harcolj ha muszáj, vagy ha csapattársad bajban van! Tudok ajánlani hozzá itemeket is. Sorrendbe írom: Raveneus Hydra

Statik Shiv

Berserker's Greaves

Phantom Dancer

Infinity Edge

Bloodthirster

Nos ezeket ajánlom hozzá! Remélem hasznát veszed. Bár megjegyzem Master Yi most eléggé nagy gyengítést kapott persze még mindig erős csak nem annyira mint régen. Sok szerencsét!

2014. febr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Fontos még hogy ismerd a többi karakter képességet. tudnod kell hogy mire számíts ha harcba keverdsz más karakterekkel. ez sok idő.valamint minden karakternek megvan a countere, ami ellen gyenge. azok ellen óvatosabban és körültekintöbben harcolj. az én tanácsom h eleinte arra próbálj főként figyelni hogy ne halj meg és ne feedeld (erősítsd) az ellenfelet azzal hogy megöleted magad. próbálj minnél több miniont ölni torony alatt h több cuccot tudj venni mint az ellenfeled h ezzel is erősebb légy. fontos a cuccok sorrendje, és nem ész nélkül mindig egy buildre építeni, hanem játék közben alkalmazkodva a lehető legjobb összeállítást venni. (igaz ez pl. AD vagy AP carry esetében csak kis mértékben variálható) nem mindig a kill-ek száma a fontos. egy jó supporttal 0 killel legalább ugyanúgy hozzájárulhatsz a győzelemhez mint egy AD carry!!! én pl. jó tanky supportként ( alistar, taric ) szeretem védeni az AD carry-ket :)
2014. febr. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
[link] ezt olvasd el. ebből sokat tanulhatsz.
2014. febr. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Irj ram privibe,es mondok neked sok jo tippet, enis master yi fan vagyok.
2014. dec. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Későn írom de szerintem olyan hőssel menj aki olyan mint te. Pl:. Gnar először gyenge vagy de ha feldühítenek nagyon erős. vagy supportal menj ha szeretsz segiteni ha inkább erőszakos vagy mid vagy adc jungle ha csak játszogatni szeretsz és top ha jó játékos vagy a csapattársaknak
2015. dec. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!