Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Leauge of Legends? (több lent)

Leauge of Legends? (több lent)

Figyelt kérdés
Tudnátok segíteni? Milyen rune pageket használjak jungles championoknak? (most lettem 20-as és nem tudom hogy hogy állítsam össze úgy, hogy ne kelljen mindig cserélgetni ha nem jungles karival akarok játszani)

2014. febr. 1. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Junglernek általában AD rúnaoldal elég, ha külön akarsz akkor jobban jársz ha championra fókuszálsz, veszel egy harmadik oldalt és utánanézel(pl. hecának movement speed quintek kellenek)


Én azt mondom AD és AP oldal elég lesz amíg nincs több száz wined, nem számít annyira.

2014. febr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel kezdő vagy ajánlom rakj össze egy ad és egy ap oldalt és kész. Később ha sok champed van ráér a többi..
2014. febr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

junglernek én amit szoktam rakni:


armor

magic resist

armor pen

attack damage

(movement speed)

2014. febr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én junglerbe annyit változtatok, hogy MR helyett MR/level. De tervben van új Quinteket venni.
2014. febr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. febr. 2. 07:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!