Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 4 vagy Call Of...

Battlefield 4 vagy Call Of Duty Ghosts?

Figyelt kérdés
Játékélmény,Multiplayer,Grafika,stb,ki melyiket ajánlaná?

2013. júl. 21. 18:45
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:

Szegény Medal of Honor elmarad xd . Akkor máár.

A jövőben érkező Battlefront :D .


Ám a COD is végre felfogta a jó scriptes rombolást és multiba kapnak egy "Free Fall" pályát ahol a dőlő felhőkarcolókon kell harcolni.Erre nagyon kiváncsi leszek. Én amúgy összesen.. COD:4 et játszottam, hát eljátszottam vele. COD:BO, eljátszottam , megvettem a BF3 at nagyon tetszik hogy ilyen reális és tényleg. 15 játékmód, 29 pálya, repülők,helikopterek,tankok,járművek speciális fegyver fejlesztések, karakter öltözet stb.



Amúgy tárgytól eltérek xD, én mind2 megveszem, mert mind2 a másik élményt hozza el.

2013. szept. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 Kürti Dávid válasza:
BF4 tuti
2013. dec. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
TitanFall
2013. dec. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim válasza:
A bf rol annyit hogy nem csak taktikazni lehet van benne egy mód a team deathmatch lehet benne apritani (2 eve bfezek) A cod ghost rol is annyit hogy ronda vilag es ne mondjatok mar azt hogy azert mert kidol egy fucking oszlop az akkora ulyitas szar jatekelmeny plusz a sensitiviti is legalacsonyabb fokozaton 10ed minimetert megmozditom oszt megfordul a karakter aztan a gepigeny nem indul el a jatek 6 giga ram alatt de a jatek megis csak max 2.5 giga ramot eszik errol ennyit
2015. júl. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!