Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 4 vagy Call Of...

Battlefield 4 vagy Call Of Duty Ghosts?

Figyelt kérdés
Játékélmény,Multiplayer,Grafika,stb,ki melyiket ajánlaná?

2013. júl. 21. 18:45
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
17%

FANBOOOOOOOOOY. ;)

Ugyan azt tudod csinálni mint a háromba. A CoD is ilyen multiba, de ott a 6 hónapig készült singlet a sok vérpisti kijátssza 6 óra alatt vagy bele se néz.

És ne kösd korhoz a kettőt, találkoztam egy csomó csipogóval bf-be is de ez nem a bf hibája és nem is a cod-é Ráadásul a bf akkor lenne jó ha figyelnénk a másikra de a legtöbb ember le se sz*rja a másikat és ez se a játék hibája. Am tök jól el tudjátok dönteni hogy melyikbe mi a hiba úgy hogy még nem is játszottatok velük.

És a bf se valami realisztikus. A Red Orchestra az ArmA vagy az Operation Flashpoint. Ezek realisztikusok. Aki utálja a p*csösöket azok ezeket próbálják ki. Itt realisztikusabban vannak megoldva a fegyverek, nem úgy mint a bf-ben vagy a cod-ban.


Nem vagyok egyiknek se nagy fanja csak elmondtam a véleményem.


És még halkan megsúgnám hogy a bf4 úgy néz ki mint valami dlc a bf3-hoz.

2013. aug. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
39%

"És még halkan megsúgnám hogy a bf4 úgy néz ki mint valami dlc a bf3-hoz."

Nem, nem úgy néz ki, csak ugyanaz a motorja.

Egyébként COD4 óta hány "új játék DLC" is jött ki 0 újítással? 4? 5?

2013. aug. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
22%

Dragonbox, rengeteg videó van youtuben 4-5kilóméterról fejbekapta az embert futás közben ..


Tessék 3200+ méteres fejes: http://www.youtube.com/watch?v=4QlcgLR9WGY


Rengeteg ilyen van még nézz körül youtuuben, régen olyat is láttamm jetből kiugorva kapja fejbe a másik jetben jövő csávót..

2013. aug. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
Az 5 tényleg olyan mint a négy csak 2. Vh-s köntösben. De ha egy picit is figyeltél volna a többire látnád hogy más. Am még annyit hozzátennék hogyha iq-hoz és korhoz lenne kötve mindkettõ, akkor jobban örülnék neki.
2013. aug. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ennyire hülye vagy? Szerinted ez futás közben talál el valakit 3000 méterről?

Oda is van írva ez egy megrendezett dolog, egy üres szerveren találta el, úgy hogy pontosan tudta hol van, a másik nem mozgott és nem is lőtt vissza és valószínűleg kb 50-edjére találta el, mivel alig volt már tölténye.

Ettől lesz gagyi meg bugos a játék? Na menjél Codozni szépen...

2013. aug. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
0%

Somewhere in Time, te is valami 10 éves fanboy lehetsz. Nem megyek Codozni, nem vagyok Cod fan nem is voltam soha.. egyszerűen csalódtam a BF-ben ennyi.


Ha meg akkora nagy az arcod ezt rendezd meg: http://www.youtube.com/watch?v=LrOIgxQ--Tc

2013. aug. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
73%

Ezek abszolút epikus dolgok nagyon durván jó játékosoktól.

Mindeközben COD-ban valaki kilő egy noobtube-t és meghal a fél ellenfél csapat... LoL.

2013. aug. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
De hát nem így van? A gránátvető több embert is meg tud ölni. Am az a videó qrva jó. :DDDD
2013. aug. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim válasza:
Azért a Battlefield és a CoD is nagyon messze áll a realizmushoz... Esetleg azt lehet mondani hogy a Bf a CoD hoz képest realistább, aki realizmusról beszél az nézze meg az ArmA-t, na az a realizmus. Nekem a kettő közül a Bf jobban bejön, mert realistább mint a CoD. A CoD-nak szerintem nagyon is frusztráló a játékmenete, lelőnek és már szidnak is mindenkit meg mindent, csak azért mert nem szerzett közben "kill"eket, a Bf-nél szerintem ez nem fordul elő ilyen nagy mértékben. De az ArmA-ban nem jelentős én úgy látom, pedig ott sokkal nagyobb a tétje mint a másik kettőben. Úgy vettem észre a környezetemben, hogy általában a kisebb gyerekek imádják a CoD-ot, nem mindenki az de a legtöbb. A nagyobbak vagy mást szeretnek, vagy szeretik, de nem "szentesítik".
2013. aug. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:

Hogy tudnál már valakit lelőni 4kmről? Aki fut? Ember még 200m vagy 300m-ről is nehéz valaki futás közben eltalálni egy fejessel, nem hogy 4km-röl. Gondolkozz már...-.-"


Amit linkeltél videót abban két haver felment egy üres szerverre megbeszélték hogy ki hova menjen és lövöldözték egymást ennyi(Helikopterrel kimentek a pályáról hogy még nagyobb legyen a távolság azaz 3000+m és lövöldözték egymást)De ez rendes szerveren nem lehet megcsinálni mivel rád spawnolnának az emberek és elvinnék a helit arról a helyről...Amúgy meg rendes szerveren ahol vannak, ott nem lehet ennyi méterről lelőni egy embert mert a BF3-ban a legnagyobb pálya kb 2000m hosszúságú( Bandar Desert)

2013. aug. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!