Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 4 vagy Call Of...

Battlefield 4 vagy Call Of Duty Ghosts?

Figyelt kérdés
Játékélmény,Multiplayer,Grafika,stb,ki melyiket ajánlaná?

2013. júl. 21. 18:45
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
30%
Kinek mi fog bejönni, nekem pl a BF stílusa hatalmas csalódás volt.. pedig nem vagyok COD fan. A Titanfall brutálisan jónak tűnik de még messze van.
2013. júl. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
100%

COD BO2 zombi módját imádtam

BF3 egy külön kis közösséget alkot, ott is jól megvagyunk.


codon nekem olyan könnyű volt, túl hamar kilőttem valakit, a bf3 megdolgoztatott.


ahogy elnézem, mivel a bf3 az év játéka is volt, a bf4-re voksolok.

attól függetlenül sikítozok ha meglátom a Ghosts trailerjét.

Szóval szerintem előbb a BF4 majd rá a COD. :)

De szerintem mindegyik valamiért különleges, ahogy néztem mindenhol omlanak a pályák, és figyelni kell majd.


[ ja és amúgy azért sikítozok, mert lány vagyok.:) ]

2013. júl. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
73%

Battlefield 4: -Őrületes grafika, fantasztikus Multiplayer, járművek, realisztikusság, rombolhatóság, kiváló hang, csapatmunka és szerintem jó Singleplayer de mindnyájan tudjuk hogy a BF sose volt Singleplayer játék így nem biztos hogy olyan epikus, meg még egy csomó jó dolog...


Call of duty: Ghosts: -Igen...őőőőő, hát van benne egy kutya és őőő.... új grafikus motor ami ugyanolyan szar lesz mint az előbbi a BF4-hez képest, unalmas multiplayer, kis gyerekek sikítása mikrofonba, gagyi hangok és ahogy megszokhattuk a fegyverek Ctrl C Ctrl V az előző részekből... Battlefield 4-et vegyél mindenféleképpen sokkal izgalmasabb az egész játék...

2013. aug. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
15%
Dragonbox egy újabb tipikus fanboy. Az olyanoknak higgy akik nem zárták el magukat a másiktól.
2013. aug. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
100%

Dragonnak tökéletesen igaza van.

Õ felsorolt egy rakat dolgot a bf mellett, halljuk a Cod elõnyeit.

Ja, hogy a pörgõsebb játékmeneten kívül semmi nincs, ami a Bf-ben is megvan egy rakat játékmódban.

2013. aug. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
77%
Elmondom nektek hogy ha 9 éves lennék msot biztos a CoD-nak adnám az igazat mert így meg úgy, de mivel már felnőtt vagyok így nem nagyon izgulok fel egy 6 órás kampányra és egy unalmas multipalyerre...
2013. aug. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
85%
És hozzátenném hogy én az összes CoD-ot végigvittem az 1-től a BO2-ig de csak azért mert nálam ez már egy szokás mert az én gyerekkorom Cpt Price volt...És ezért viszem végig, de a multival már nem játszom...Nem vagyok egyiknek se fanja csak megmondtam a véleményemet...
2013. aug. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
78%
És még halkan súgnám meg hogy a CoD 4 óta meghalt a sorozat nincs semmi amiért érdemes megvenni...Most én nem fogok kidobni 10k, csak azért hogy 6 órára lekössön vagy 10-re...Ugyan már...
2013. aug. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
17%

"Dragonbox":


Mert az ugye jobb hogy egy 16 négyzetkilóméteres területen futsz 10percet majd fejbelő valami atompro kocka 3kilóméterről. Az lehet hogy realisztikus, de egy rakat bugg az egész. Tisztán 100méterről fejbelőnéd a csávód erre kb hasba találod. 100méteren fél métert húz a sniper .. valószínű..

2013. aug. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
100%
"16 négyzetkilométeres területen futsz 10 percet..."-minek futsz? LOL ott egy rakat jeep a bázison és ott vannak az elfoglalt pontok(nem kell örökké a tankra várni a bázison vagy helikopterre)....3km-ről nem tudsz valakit fejbe lőni futás közben....de még 1-ről se, talán 200-ról vagy 500-ról. "Tisztán fejbe lőnéd 100m-ről de hasba megy a golyó..."- Mesterlövésszel lehetetlen hogy ne öld meg 100m-ről ha a fejére célzol csak akkor ha kancsal vagy, gépfegyverrel meg nem fogsz senkit kinyírni 100m-röl(max. letámasztva) mert itt realisztikusabban vannak megoldva a fegyverek nem úgy mint a CoD-ban! Itt csak kis sorozatokba lehet lőni a fegyverekkel nem úgy mint egy elvetemült állat..Ha folyamatos sorozatba próbálsz valakit kilőni 100m-ről akkor kb. a 31 golyóból 5 ha eltalálja....Itt a gépfegyverek tényleg gépfegyverek és nem játékpisztolyok...Itt rendesen felhord a fegyver ezért nem tudod folyamatos sortűzbe kilőni...
2013. aug. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!