Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3 miért nem tölt be?

Battlefield 3 miért nem tölt be?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a Battlefield 3-at, minden jól ment, de a az Operation Guillotine missionnál van egy bug, és nem tudok tovább menni a játékkal. Ezért letöltöttem a [link] oldalról annak a checkpointnak a save game-ét. Mindent úgy csináltam, ahogy írták, de nem tölti be, csak egy fekete háttér jelenik meg. Most ezt hogy fixáljam? Újrakezdeni/újra letölteni nem fogom, az elejét már vagy 4x újrajátszottam különböző okokból.

Örülnék, ha valaki segítene. Köszönöm.



2013. júl. 21. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pl. vedd meg és akkor nem lesz semmi ilyen bajod.
2013. júl. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Letöltöttem" LoL. Na itt a hiba.
2013. júl. 22. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt nem fogsz segítséget kapni letöltött játékkal. Ahogy az első írja, vedd meg a játékot és nem lesz ilyen problémád...
2013. júl. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hülye leszek megvenni. De azért köszönöm, inkább törlöm a fenébe. Annyira nem érdekel, hogy pénzt adjak érte.
2013. júl. 22. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!