Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 4 vagy Call Of...

Battlefield 4 vagy Call Of Duty Ghosts?

Figyelt kérdés
Játékélmény,Multiplayer,Grafika,stb,ki melyiket ajánlaná?

2013. júl. 21. 18:45
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
67%
Jaaa...És az a Jet mutatvány hát igen...Nagyon szép..Nehezen lehet megcsinálni az biztos...Amúgy mutass már valami ilyen szinten epikus mutatványt a CoD-ból...Ja hogy nem tudsz? Oké....Mi is lenne epikus benne? Jaa de várj tudok egyet.. Jaj a lábkéselés...meg hogy össze vissza dobálóztok a tomahawk-al...Nagyon jó...meg hogy futsz 2 métert meghalsz...futsz 4métert lősz meghalsz...futsz 10méter meghalsz....Nagyon jó....Várj nyomok egy gombot és jön az egész paraszt légvédelem XD
2013. aug. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:

FANBOOOOOOOOOY ;)

Am CoD-ba például a 360 fokos no scope fejes.

2013. aug. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
55%
Azt mondtam hogy azzal egy szinten mondj valami epikusat, ne ilyen szarokat.
2013. aug. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
70%
Ha CoD-ban ezt mondják "epikusnak" ott már rég gond van...Szerintem egy torony, ház vagy egy aluljáró berobbantása sokkal epikusabb mint hogy ott vagy egy 2-3m magas tetőn alattad a srác aki áll és te ugrasz, fordulsz egy teljeset a levegőben és lelövöd...Szerintem ez nem olyan nagy ügy..Én a CoD-ot hívnám inkább Pro Paintball Game-nek vagy valami játékpisztoly harcnak...
2013. aug. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:

Why so serius?????

Am ehhez szerencse kell nem pedig skill ezért olyan epikus. Ha ennyi gyűlölet van benned egy játék iránt akkor valami baj van.

2013. aug. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem a játék iránt van gyűlöletem, mert én a CoD-ot régen jobban szerettem mint a Battlefieldet...Csak egyszerűen a sok okos felbassza az agyam hogy a CoD Multiplayere epikusabb a BF-nél...Mióta?! Elmondom neked hogy én a CoD 2-vel 4 évet játszottam megállás nélkül mert az jó volt meg minden, aztán jött a 4 ami ugyanolyan jó volt mert új volt akkoriban a modern háború na azt 1-2 évig nyomtam...De utána jött az MW2 ami nem volt rossz de nem is volt olyan jó, utána jött az MW3 ami szó szerint ugyanaz volt mint az MW2 pár újítással. Aztán a Black Ops ami szintén nagyon jó volt de már nem nagyon kötött le ez a körbe-körbe rohangálós játszma ( max. fél évig toltam). A BO2 hát....Az a baj hogy nem javítanak semmin évről évre eladják ugyanazt a játékot más köntösbe...Meg hogy 1 évente adják a játékokat...Most példának okáért a Baattlefield 3 grafikus motorján 1-2 évig dolgoztak...A CoD: MW3-on pedig 1 évig és elbaszták majdnem egészet...Eladták ugyanazt csak a sztori miatt adták ki...Én nagyon is szerettem anno a CoD-ot mert jó volt, de hát az Activision meg a kedves Infinity elbasz mindent a pénz miatt...Sajnos
2013. aug. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:

Ki mondta hogy epikusabb?

Meglepődhetsz mert egyetértek veled azzal hogy az MW3 rossz lett. A pályáknak semmi hangulata nincs ráadásul a snipert fölösleges használni kivéve akkor ha prokocka vagy. Az Activision meg az Infinity meg nagyon jól csinálja az ÜZLETET. Amíg van vevő egy jó dologra addig azt turbózd fel (nem mindig sikerült) és add el. Az meg hogy eladnak valamit újra a sztori miatt nem hiba. Ott van pl. az Assassin's Creed. Am ha a BF-et szidnád ugyanúgy megvédeném azt is. :)

2013. aug. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:

Hát én sem veszekedésből mondom ezeket, a CoD az igen is a legjobb Sinleplayer játék mert imádom tényleg, bár a CoD BO2 nem nagyon jött be de MW3-ig a sztori nagyon tetszett.

Csak a Multiplayer nem jó, mert unalmas.Az a baj hogy míg az Activision meg az Infinity felhasznált már mindent a tarsolyából addig az EA-nak meg a DICE-nak egy csomó ötlete van még (de ez csak az én véleményem).Mert azért lássuk be hogy a CoD az már a kezdetektől jó pénzszerző volt, míg a Battlefield a Bad Company sorozattól kezdve lett pénzhozó de még a 2 is. Én igazából nem szeretném hogy a Battlefield is úgy tenné tönkre magát mint a CoD hogy évente adja el ugyan azt.

2013. aug. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim válasza:

Van egy olyan érzésem,hogy ez a csata sokaig fog még tartani.! -.-

(Mellesleg én a BF4-re szavazok! :))

2013. aug. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 MaxRackatansky válasza:

Na úgy látom sok itt az okos tojás így nem is ragozom tovább ha valami pörgősebbre vágyom CoD ha viszont egy kis "RealWar" feeling re vágyom akkor BF ezért javaslom a kettőt 1X-re egyébként meg


Grafika: BF > CoD (Minden bizonnyal)

Gépigény: BF < CoD (Nem kell hozzá atom erőmű)

Story BF < CoD (Ebben mindig is verhetetlen volt)

Valósághoz való közelebség: BF > CoD (Egyértelmű)

tovább nem részleteztük mert van amiben az egyik és van amiben a másik jobb...


Summa summarum évek óta folyik a vita a CoD-osok és a BF-esek között én szeretem mind kettőt így béke van.

2013. szept. 6. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!