Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nintendo 3DS tulajdonosok:...

Nintendo 3DS tulajdonosok: valamelyőtök megválaszolna nekem egy kérdéscsokrot a konzollal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezeknek neten meg boltokban is utána lehetne nézni, de nekem vásárlói tapasztalatok kellenének.

Meddig bírja töltés nélkül, és meddig kell tölteni?

Mennyire hangos "kattintású" a gombja?

Mennyire élvezhetőek a játékok azon a kis képernyőn?

A beépített wifi pontosan mire elég?

Letöltött játékokhoz milyen R4-es vagy egyéb kártya ajánlott?

Milyen játékokat ajánlanátok rá?


2012. aug. 17. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:

1.Max fényerőn olyan 3-4 óráig bírja, minimumon meg kb. lemerülhetetlen (kb. 12 óra), olyan 2-3 óráig kell tölteni.

2.Nem hangos, legalábbis szerintem.

3.Teljesen jól, mellesleg 2 is van, és az egyik érintős, a másik meg 3d, de ha nem tetszik neked, vegyél 3ds xl-t.

2012. aug. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

4. Online játék, böngésző, eshop (pénzért letölthető játékok)

5. Szerintem 3ds re nincs r4, lehet hogy van, de szerintem érdemesebb megvenni a játékokat.

6.Kid icarus uprising, Metal gear solid snale eater, Legend of zelda ocarina of time 3d, kingdom hearts dream drop distance, mario kart 7, super mario 3d land, super pokemon rumble, resident evil revelations.

2012. aug. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. aug. 27. 11:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!