Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2 vs Vindiczus?

Metin2 vs Vindiczus?

Figyelt kérdés

2012. aug. 15. 11:12
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 A kérdező kommentje:
na igen de nem olyen nehéz a sárkányt legyúrni 8 an meg csináltul de az új sivatak az már kemény
2013. máj. 5. 17:15
 62/65 anonim ***** válasza:
Hiába írjátok h 10 millió előfiszetője van a wownak abból Usából,koreából,angliából vana játékosok 90%-a Az más h a tőrt szervereken játszotok ahol egyből 80-as szinten vagytok (vagy attól függ melyiken vagytok mert van 75-ös szint 85,ös is STB) Én is wowoztam de én meguntam! Nekem a metin jobban bejött. Mert a metin2be nehéz volt a fejlődés,meg nem úgy működik aki pénzes h erederin megvesz több száz ezer forintért egy fullos karaktert,és azzal rajul-.- De azt el kell ismernem hogy a Wowba jobb volt a társaság. De én játszottam mind a 2-vel,és sokan azt hiszik a metin van tele 10-évesekkel,még én is azt hittem de ott több volt az idős mint a wowba pl 20-30-40 évesek. Ezt úgy írom h mind a kettőbe van tapasztalatom Wowba 2-3 év metinbe 5-6 év! Játszottam az eredeti Wowon,törtön is,metinen a normálisba játszom 5-6 éve nem ilyen szar P szerveren ahol 1000x a szorzó persze azzal is játszottam de nem jött be. Persze még a Wow annyiba jobb h érdekesebbek a warok,de nekem még is a Metin ad nagyobb játékélményt. ( MÉg 1 szer leírom h az nagyon idegesít,hogy sokan azt hiszik h mettinnel 10 évesek játszanak,amikor Wowba több kicsivel találkoztam,de persze a kor az nem azt jelenti hogy tudatlanok,csak leírtam )
2014. aug. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
ja és persze nem volt benne a wow a kérdésbe
2014. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 A kérdező kommentje:
es ki kérdezett a wowrol? xd
2014. aug. 19. 13:00
 65/65 anonim ***** válasza:
Azért írtam,mert láttam aki Wowról írt! DE am Már a metin2be se muszály fizetni mivel sd2 belépőt,barlangba belépőt,meg exp gyűrűt is lehet venni! Csak nézzétek meg a játékosok számát az mindent elárul! Az nem igaz hogy tele van 10 évesekkelxd Ezt hogyan tudod kijelenteni amikor egyszer mentél fel rá?:D PErsze h van 10 éves a metinen,de hol nem? Ha 1 hónapot rászánnál rájönnél h több a 18-40 éves játékos! Meg mi van ha valaki 10 évesen játszik ,az szerintem még cinkesebb ha valaki 30-40 éves koráig játszik ilyenekkel
2014. aug. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!