Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2 vs Vindiczus?

Metin2 vs Vindiczus?

Figyelt kérdés

2012. aug. 15. 11:12
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:

és elköltesz 10ezreket hogy felkovácsold meg p-s legyél .. és ?

Micsinálsz ?

Semmit nemtudsz .. költesz mégtöbbet hogy fejlődja , vagy nyomod az értelmetlen pvp .


Ha lennének insták raidek és célok mint a wowban , a + olás is egy mükodő dolog lenne.

2013. febr. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:

"és elköltesz 10ezreket hogy felkovácsold meg p-s legyél .. és ?

Micsinálsz ?

Semmit nemtudsz .. költesz mégtöbbet hogy fejlődja , vagy nyomod az értelmetlen pvp .


Ha lennének insták raidek és célok mint a wowban , a + olás is egy mükodő dolog lenne."


Ebből is látszik hogy hozzá nem értő vagy. Pénzért nem tudsz se skillt se kovácsolást. A kovácsoláshoz CSAK szerencse kell és semmi más. Pénzért ne mtudod megvenni a +9es cuccokat akkor sem, ahogy a lélekkő és a ksilleket se! Pénzért csak optolót tudsz venni és forgatót, amivel tárgyakat optolhatsz be magadnak vagy eladásra. Illetve EXP gyűrűt vehetsz amivel 50%al több tapasztalatot kapsz, de anélkül is lehet szintelni...(én úgy szinteltem 70ig...) Ennyit a pénzről.


Mit csinálok? Nincs cél? Dehogy nincs, például epic vért epic fegyver, ráadásul +9en; Lv 99es szint; összes küldetés teljesítése; bossok leverése ezenbelül főképp a kéksárkányt. Vannak PVP-k, vannak WAR-ok, és vannak mezei bunyók is pl. kékek sárgák ellen; az lehet akár városba is...stb

2013. febr. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
Insta? A kék sárkány is az... Tudod az 1 kamrában van, ahova nemtudsz csak úgy belépni, kulcsok kellenek. Csoportosan szokták ölni 7-8 ember... És nemcsak a sárkány van benn hanem körülötte mobok és metinkövek is... DC map is insta... Egyedül nem léphetsz fel 2. szintre csak csoprotosan... De haggyuk szerintem. Lényeg az hogy nemkell úgy beszélni és leírni 1 játékot, ha közöd sincs hozzá, főleg a 90 feletti "élethez".
2013. febr. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:

Ennyi ez a nagy cél ? 1 vért ? Hát töröld márki , meg 1 insta 1 bossal ami annyiból áll hogy pár ember tápolja ?


Nem kell 10ezreket költeni ? Vagy szenvedsz és ahogy írtad szerencséd van , vagy költöd a súlyos pénzt tekercs ördögűző szarság stb. Ráadásul még a dungeon belőpő is pénzes ...

Te ha ezt a kalap **** jó mmonak tartod tuti nem próbáltál még ki igazán jót , és nem is feltétlen a wowra gondolok , az a legmagasabb szint .

Inkább olyan az egész mint a TERA , fejlődj , eléred a szintet azt tudsz csinálni 1 nagy rakat semmit .

2013. febr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:

dungeon (SD2) belőpőt meg lehet venni piacon is boltban, mivel van olyan változat, amivel lehet kereskedni... Régen nem volt ilyen az tény, de most már van... Azért mondtam hogy fejlődik a metin2 is, sok új cucc új map új küdletés... És hamarosan új pályák is lesznek 90 felettieknek.

Az ördögűző tekercs egyáltalán nem kell, az csak annyit cisnál hogy egy nap töbször is olvashatsz; én egy darabot nem használtam belőle, felesleges. Az csak iylen időgyorsítő féle, és nem létfontosságú. A skill anélkül is kimegy G-re vagy P-re, csak több idő kell hozzá.


A cél nemcsak egy vért, hanem epic vért, amit egy feketevas vért+9ből és sárkány karom és pikkelyből kell csinálni, és mint már mondtam epic kard is (triton vagy szíriusz kard) ÉS ezek +9-en. Tudod +0tól +9ig van a tárgyfejelsztés, amit nem könnyű elérni. Ezen kívül mint már mondtam Lvl 99-es szint sem könnyű megcsinálni, az is egy cél. Vannak küldetések, azokat is cél telejsíteni. Gondolom fogalmad sincs róla például a 90-92-94es biológus küldetés mit takar és milyen nehéz kiütni a cuccokat hozzá és leadni... Link ha érdekelnek a küldetések: [link] És ezek miért? Egy a cél mindenkinek minden MMO játékban: a legjobbnak lenni a legjobb cuccokkal!


Egyébként nem mondtam hogy nincs jobb játék, igen van jobb, az FPS játékok pl. CS 1.6. Mindegyik MMO függőséget okoz, és mindegyikben az a cél hogy te legyél a legjobb. Én nem próbáltam másik MMO-t, mivel volt erőm és kitartásom és leragadtam ennél a játéknál, immár 3 éve játszok lassan GF szerveren; és elértem elég sok dolgot. Nyílván te játszottál pár napot hónapot, meguntad mert nehéz volt; szíved joga mit csinálsz. Csak nem kellele leírni (annyira) azt a játékot, elvégre több millióan játszák... És ha lenne 90 feletti karaktered amibe elég sok időt belefektetnél, te sem gondolkodnál másképp.

2013. febr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 A kérdező kommentje:
kit érdekel most a wow olvassátok már el a gethes kérdést
2013. febr. 21. 15:36
 57/65 anonim ***** válasza:
Kérdező ez az én véleményem, és nem a wowohoz szólt, ugyan ez a véleményem áltlaánosságban is az összes MMO-ról, így a vindihez is! Amiket leírtam az a metines véleményem volt eddig. De részemről befejezem; szerintem leírtam mindent áltlaánosságban amit érdemes a metinről tudni. Esetleg ha valakiben merül fel valami kérdés, nyisson témát róla (megfelelő kulcsszavakkal) és akkor ott folytathatjuk az eszmecserét.
2013. febr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 A kérdező kommentje:
Most nekem az a bajom,hogy ez itt wow vs metin vitává alakult
2013. febr. 21. 20:38
 59/65 A kérdező kommentje:
2013. máj. 5. 12:08
 60/65 anonim ***** válasza:

biccs plíz ez itt nektek bossfight?

ez a bossfight! ----> link: http://www.youtube.com/watch?v=aDRnkQvOaIo

és ez egy lvl 40 es szintöl kitolható raid ahol minimum 16 emberre van szügség.a legerősebb 40 es raidet 30 an is nehezen csinálják meg(mind 80 asok)(és még az sem a legerősebb). na várom a kis 10 éves metinfanok válaszait.

2013. máj. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!