Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2 vs Vindiczus?

Metin2 vs Vindiczus?

Figyelt kérdés

2012. aug. 15. 11:12
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
vindit nem ismerem, de szerintem jó a metin2 :) Igaz hogy rossz a grafika, igaz hogy vannak szebbek tőle. Az is igaz hogy a GF tesz rá magasról meg még pár dolog, de aki elér egy szintet (90+) és jó cuccai vannak, azzal azért már élvezhető játék, bár lehet csak függőség miatt?! De egyre több az event egyre több az újítás is. Ennyire nem kellene leírni a metin2-t, elvégre megnézheted németeknél hányan játszanak vele... Sőt itt is... A teszt szerveren betellt a 100.000-es hely. Jó játék de aki el akar érni valamit, annak bizony fizetnie kell, de hát ez minden MMO-ban így van...
2013. febr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:

"Jó játék de aki el akar érni valamit, annak bizony fizetnie kell, de hát ez minden MMO-ban így van..."


Ezzel a mondattal egy akkora EPIC böszmegséget mondtál .

Pont fordítva , a legalja játékoknál van a Pay2Win , azaz akkor lesz jó karaktered ha perkálod a pénzt , tele van megkötéssel a játék , semmi normális dungeon boss nincs benne , pvp csak a duelből áll , csak 8 felé lehetőségvan kasztok terén 4kaszt mindegyiknek 2 ág. Elmondom neked csak azért vannak a metinen (egyébként sok 10éves , egyik ismerősőmnél sikerült kipróbálni az ő karijával ezt a "játékot" ahogy észre vettem csak anyáznak ha kikapnak) mivel a sok kisgyerek ahelyett hogy kicsit kultúrálódna angolul megy a teljesen magyarosított (megjegyzem angyon roszul magyarosított) játékra , alig van küldetés semmi lehetőség abban a játékban , a Gates of Andaronnal együtt a legalja . A GF is egy palizós rom cég , nem bír még a Blizzard árnyékának a nyomába sem érni ..

2013. febr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 A kérdező kommentje:
Én nem azt kérdeztem,hogy a metin menyire szar.Vindictus vs metin 2!!!!!!!!!!!.Meg akkor 1 érv a vindictus mellett,meg lehet venni mindent virtuális pénzből is amit igaziból.Igaz kicsit drágább,de nem sokkal.És UGYE 1 FORINTBA NEM KERÜL ÍGY
2013. febr. 10. 10:42
 14/65 anonim ***** válasza:

#12: Telli van küldetéssel és bossokkal. Nem tudom te mikor nézted... De az utóbbi pár évben folyamatosan fejlesztik. pl. SD3, kék sárkány; új küldetések, illetve most lesz 4 új map a 90 felettieknek, jelenleg béta tesztüzem folyik, link: [link] Továbbá lesz szerver összevonás is hamarosan, amivel majd fellendül az élet. Szóval nem tudom miről beszélsz. Lehet hogy sok fiatal játszik vele, de attól még nem csak azok. Több embert ismerek, sőt énis 20 felett vagyok, mégis azzal játszok. Nem kellene általánosítanod. A harc nemcsak duelben merül ki, vannak birodalmi warok, céh warok. Van 3 birodalom, és azokat agyba-főbe püfölheted, leverheted őket metinkőről is stb... Ez az úgynevezett KS vagy aggrózás. 8db kaszt pedig bőven elég. A WoW sem különb, csupán annyi hoyg azért fizetsz hogy játszál, a helyzet ugyan az. Pénzt költesz rá.


#13: Metinben is meg lehet venni készen a cuccokat, nem feltétlen kell forintért, csak annyi hogy sokat kell farmolni érte...

2013. febr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:

#12 még figyelmedbe ajánlanám ezt a 2 linket:


Új küldetések nemrég rakták be: [link]


Fejleszthető hátas rendszer: [link]


Egyesítés: [link]


Új mapok, szintemelés: [link]


SD3: [link]


És amint látod ez mind 1 éven belüli frissítés. Kár leírni azt a játékot. Szóval én a Metin2-re szavazok, nekem tetszik, bár lehet csak a függőség beszél belőlem.

2013. febr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 A kérdező kommentje:
Na szóval Vindictus 2 éve megy nagyábol európába.Ez alatt 11 epizód mind új mappal új fő bossokkal.2 karakterrel kezdődött azóta 6 ra bővült vagyis évente 2 karakter várható.Raidek baszott negezek.Egyedi harc rendszer az mmo-k világában.Kitünő történet ami folyamatosan ulydonságokathoz.Harcok csapatmunkát és taktikát igényelnek.Nem mehetsz csak úgy neki még 1 sima bossnak sem mivel az ütéseit neked kel ki kerülnöd és 6-7 ütés eltalál nagy esélyel meghalsz.Körnnyezet rombolhatő pályán lévő tárgyak használhatóak.Grafika egyik legjobb mmo-k között.Hangulatos játék.Kitünő zenék.4 alap lehetőség karaktereken belül és ezen kívül még lehet pvp-re halytani pve-re azonbelül tank dps stb. .Egyedi pályaák pl.Labirintus,Event pályák,Death Match pálya,
2013. febr. 10. 21:04
 17/65 A kérdező kommentje:
ja és folyamatos szint emelés .Kezdetben max lvl 40 volt most már lvl 80-ig felhúzták
2013. febr. 10. 21:05
 18/65 anonim ***** válasza:
Egyértelmű,hogy a Vindictus a jobb
2013. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:

Új küldetések .. hmmm nagyon jó , 5év alatt sikerült berakniuk , haladnak ... gg


Bossokról annyit hogy láttam barátomnál hogy ütik ki a kék sárkányt eredetin 2emberrel , lekábította egy sámán , egy sura meg pókká változva 40másodperc alatt ledarálta. Ez aztán az erős boss . De mégha nehezebb is lenne leütni , még akkoris gáz , mivel nincs semmi taktikája .


Metin 2 Worst mmorpg.

2013. febr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 A kérdező kommentje:
Még 1 nyomós érvet nem kaptam a metin mellett én tudtam a vindictushoz mondani.Mondjatok kérlek mert így a metin nem tűnik csak egy közép alsókategóriád játéknak
2013. febr. 10. 21:44
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!