Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2 vs Vindiczus?

Metin2 vs Vindiczus?

Figyelt kérdés

2012. aug. 15. 11:12
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
Inkább alsóbb kategória legalja .
2013. febr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:

"Bossokról annyit hogy láttam barátomnál hogy ütik ki a kék sárkányt eredetin 2emberrel , lekábította egy sámán , egy sura meg pókká változva 40másodperc alatt ledarálta."


Te miről beszélsz ember? :D Ezt megnézném jöhet a videó is. Azt 2 ember nem veri le, vagy az nem volt GF szerver... Körülbelül ez egy normál kék sárkány ölés GF szerveren: http://www.youtube.com/watch?v=Q4NPZgi7A0k vagy ez: http://www.youtube.com/watch?v=fp-6UFdWaAs És ezek top játékosok.


Mellesleg csak úgy nem mehetsz be oda. Kulcsok kellenek, amit 1 másik bossból (yonghan tábornok) üthetsz ( http://www.youtube.com/watch?v=MeQyCOjDIPQ), ami 3 óránként jelenik meg és elég sokan ütik. Szóval az nem olyan egyszerű, mint azt hiszed. Nincs taktikája? Dehogynem.


Lélekbarlang 2 végén először meg kell szerezni a kulcsokat a Yonghan tábornokoktól. Három darab kell belőle mindenkinek,

aki be akar jutni. Ha olyanokkal vagy csoportban, akiknél nincs ennyi, akkor nem enged be a Sura szellem.

Ha bejutott egy csoport, akkor egy órájuk van, addig mások nem mehetnek be azon a szerveren. És ezen kívül vannak metinkövek benn a sárkány kamrában, amiket le kel lütni hogy gyengüljön. Nem csak abból áll, hogy odamész leütöd. Mellesleg amit dob tárgyat az kell az új vérthez, ez is nemrégi fejelsztés: [link] Ráadásul 4db sárkány karom kell és 3db sárkány pikkely hozzá, azt ugye mondanom se kell hogy sokszor le kell verni + nem is mindig dob.


Metinben is lesz szintemelés, Lv 99-ről Lv 105-re. Vindiben nem tudom mennyi egy szint, de itt metinben Lv 99-re 2.029.047.116 exp kell, ami nem kevés.


Lehet eddig el volt hanyagolva, de szerintem az utóbbi évben elég sokat fejlesztették, és még várhatóak fejlesztések.


Előnyhöz mondnám hogy a szervereket minden héten szerdán leállítják és frissítik ill. szerintem az is előnye, hogy nem nagy a gépigénye, ugyanakkor MMO és ingyenes.

2013. febr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:

Vannak itt is speciális pályák, pl. DC és DT. (DC: http://www.youtube.com/watch?v=DLurlAIFJaA, DT: http://www.youtube.com/watch?v=bwVyFDgn1MU)


Ezek is labirintus szerű pályák, végig kell menni rajtuk. DT az inkább harc az idővel majd a végén lehet egy oylan kovács ami nem kér fejlesztési tárgyakat, a legfelső emeleten me ga kaszás nevű boss. DC az inkább labirintus féle, a végén egy főbossal, Azrael-el.


Ha akarsz a játékról olvasgatni pár "mélyebb" infót, akkor link: [link]

2013. febr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 A kérdező kommentje:
Labirintus végig kel menni rejte az igen.Vannak benne ügyességi küldetések foci ágyu csata nem csak végig kel menni rajta és ölni.Bár aki mégcsak metinnel játszott aannak ez furcsa lehet.
2013. febr. 11. 15:24
 25/65 A kérdező kommentje:
Akár milyen nehéz lehet elhinni metinnel kezdtem 4-5 éve az mmokat.És még tavaly felmentem ki próbálni hogy mit változott hát minden egyedi pályán csak ütni kel ez elég primitív játékmód
2013. febr. 11. 15:28
 26/65 anonim ***** válasza:

Magyarul vannak benne olyan idiótaságok ami nem illik 1 mmorpg-be.


Azt tudom hogy eredeti szerver volt , annyit csinált , felbuffolták , felhuzta fejetére a kardját , átváltozott és 90-150k-kat (kicsit wtf hogy itt csak 10k-kat ütnek) vágott a sárkányba , 40másodperc után meg elpatkolt . Annyit tudok hogy haver 99-es és qqriq a neve.


De mégha jó bossok lennének benne , akkor se lenne jó mmorpg , egy p2w-es játék soha nem lessz az ..


Egyébként ezt mondtam , unalmas a boss , semmi mást nem csinálnak csak 1 rakás player üti , taktika 0 .


De lényegében annyira nem érdekel ez az alsóbb kategóriás játék hogy hagyuk is , soha nem lessz konkurencia még egy középkategóriás mmorpg-nek sem.

2013. febr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 A kérdező kommentje:
Meg vindictusban a labirintusba 4-es csapatok minimum 80 perc mire kitolják
2013. febr. 11. 19:18
 28/65 anonim ***** válasza:

Amiket belinekltem az csak gyorsított verzió, ha nem tűnt volna fel. A kék sárkány 1 órás; a DC 1 óránál több, a DT run is kb 1 óra.


"Azt tudom hogy eredeti szerver volt , annyit csinált , felbuffolták , felhuzta fejetére a kardját , átváltozott és 90-150k-kat (kicsit wtf hogy itt csak 10k-kat ütnek) vágott a sárkányba , 40másodperc után meg elpatkolt . Annyit tudok hogy haver 99-es és qqriq a neve. "


Ezek csak tények barátom. BEARS céh az egyik legerősebb céh Pegasuson Jinno birodalomban, azt hiszem TeddyBear-t nem kell bemutatnom senkinek. Ha ők 10k-kat cspanak rá annyian, akkro az így is van. QQRIQ nevét is tudja mindenki, ő lett először 99-es és van pár mobozós videója, gyanítom onnan vetted a nevét. De azt kétlem, hogy a barátod. Mint már mondtam szivesen megnézek videót ahol 90k-t csap rá. Csak tudod, ez lehetetlenség. :) Annyi nem lehet egy ütés, még áváltozva se. Mutass bizonyítékot, akkro elhiszem. Ami a tény, hogy a kék sárkány a jelenlegi legerősebb boss am etinben. Lehet hogy nincs különösebb taktikája, viszont CSAPATJÁTÉK! És épp ezért csak együtt lehetséges beszorítani és leölni is. A taktika az, ha eljutsz odáig és letudjátok ütni és beszorítani. Nem olyan egyszerű, mint azt képzeled. Nem primitív, hanem egy harci játék; és ez jól is van így. Hameg a bossokat mondod, az új mapokkal kb. 10-15 új boss lesz majd.

2013. febr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:

Nem kell elhinni , mondtam nem túlságosan érdekelnek alsóbb kategóriás játékok. Nemtudom hogy csapatjáték ez , taktika nélkül üti 15 marha , egyszer majd összesik , a csapatjáték a wow raidelés vagy a lol harcoknál kezdődik.


Amúgy meg 15új boss ? Ahogy hallotam évek óta első normális frissítés lesz (ha lesz) , semmit nem értek vele ha p2w-es szar marad a "játék".


De egyébként pvpben is néztem videokat , elég gáz , 2-3skill azt berogy ... metin2-nél lejjebb nincs , ez a legalsóbb határ . Worst mmorpg metin2.

2013. febr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 A kérdező kommentje:
Lehet fel van gyorsitva de mikorr 3 éve utoljára metineztem normálisan(1 hónapot) a tornyot 2 ember 30 perc oszt cső.De ez lehet csak azért volt mert mi taktikázni próbáltunk oszt meg sem bírt minket ütni a kaszás.Szóval.Meg a kissárkányt is 10 perc alatt ketten ugyanavval a karekterrel 1 napra viszamentünk 4 hónapja
2013. febr. 12. 16:24
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!