Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2 vs Vindiczus?

Metin2 vs Vindiczus?

Figyelt kérdés

2012. aug. 15. 11:12
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
Akár mit írok/írhatok, úgyis leszóljátok alapból, ha már alapból nem bírjátok ezt a játékot. De szerintem kár a gőzért. Aki szereti szereti, aki nem nem. Mindenkinek szíve ügye mivel játszik és mivel nem. Egy a tény, hogy 75 feletti karakteretek nincs és nem is volt metinben. Ha lenne, nem írkálnátok ilyen butaságokat. A játék 75 felett kezdődik, addig való igaz hogy nem valami izgalmas, de a 75-ös szinttől korlátlanok a lehetőségek. Attól mert láttok egy videót hogy 10 perc egy boss leütése, azt gondoljátok csak ennyiből áll? Az előkészületek és normális cuccok csinálása/vételét bele sem kalkuláljátok. Arról nem beszélve, hogy boss nincs mindig, 2 óránként jelenik meg és sokan ütik. Verseny van érte és a metinkövekért is. És az sem úgy van, hogy szar cuccokkal odamész és akkor letudod verni. És még mindig nincs vége... a skillekhez 6 hónap kell, mire G1-es szintet eléred; lélekkövekkel lehet P-re vinni a skilleket amit kb. 30-40db lélekkőből lehet. Mondanom sem kell hogy ritkán esik és piacon drága az ára; ráadásul 5db skill van. De ne mennyünk bele, kár is magyaráznom, úgy se tudjátok és nem is érdekel titeket. 30 perc DT? Ne viccelődjál légyszi. A 6. emelet az magában 20 perc, mire az 5 kulcsot kiütik, és ez fix időpont. Amíg oda flejutsz 10-20 perc. Aztán akkor még ott van a 7. emelet ahol a térképet kell kiütni. Az lehet 5 perc és lehet 1 óra is, attól függ hogy adja. 8. emelten szintén 10 perc, ha nincs kulcsunk előre. A 9. emeleten pedig a kaszás van, ami 5-10 perc fullso cuccokkal, zöld pötivel. Fél óra alatt nincs meg, inkább 50-60 perc JÓESETBEN! Egyébként DT-be nem azért járnak hogy letudják, hanem 6. emeleten lévő kovács miatt, aki nem kér fejelsztési tárgyakat a fejlesztéshez! stbstb Ezt az okosságot bírom, hogy látatlanból irogattok és szóltok le egy játékot, amikor tapasztalatotok sincs nagy szinten hozzá. Maradjunk annyiban hogy nem 30 perc és nicns 150k-s ütés; ezt az esti mesét süssétek el egy 10 évesnek. Én 92es menta vagyok, van tapasztalatom hidd el.
2013. febr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
A 2-3 skillhez pvp-ben meg annyit, hogy igen annyi HA nincs védelmi bónuszod, azaz defes opt. Gondolok itt 15% kard védelem, 15% kétkezes védelem, 15% tőr védelem...stb Minden kaszt ellen külön pajzs, félember elleni erő...stb Skillektől is függ. Sok dologtól függ. Mondanom se kell hogy ezek a cuccok 200-300 millió felett vannak (nagyon fullosak 700-800 milla) külön-külön darabonként (cipő, nyakas, karos, füles...stb), szóval elég drága beszerezni. Ez a kihívás benn.
2013. febr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 A kérdező kommentje:
Mostmár értem.Nem a játék szaar hanem a játékosok 85-90%-a.Az igaz hogy nem rendes metinen hanem tört szerveren játszottam.Mivel én normális játékokohoz voltam szokva ezért én minden küldetést meg csináltam 99 voltam.Olyan voltam a küldetések miatt amit még ott nem is láttak kb.1 hónap alatt lett meg az összes küldetés utánna olyan könyü volt minden hogy én azt nem is értettem.És igen is fél óra volt az egész torony .
2013. febr. 12. 17:59
 34/65 anonim ***** válasza:

Én GF szerverről beszélek. Össze sem lehet hasonlítani egy GF szervert egy nyomi privát szerverrel!!!!!!!!! Úgy persze megunod fullos cuccokkal. Pont nem ez a léynege, hanem a kűzddés. Ha nicns kitartásod, akkor a GF szerver nem nektek való. Az egy dolog hogy privát szerveren emgnézed, de nem tükrözi a GF igazi szerveren történő játékot. Én is gyorsan emguntam a privát szervert meg a tört vackokat, de ez a GF szerver teljesen más.


Egyébként itt link ha kell béta szerver: [link] Beregisztrálsz ha engedi. FUllso cuccok, 99es szint + az új pályák mapok stb. Ez is privát szerver ha úgy nézzük; viszont az újdonságokat meg tudjátok nézni. De a GF szervert egyik sem tükrözi! És nem azért mert más, a játék uygan az, csak épp nehezebb, azért mert nincsenek fullso cuccaid, nincs fullos szinted és skilleid. Ezeket mind mind magadtól kell kűzdeni érte.

2013. febr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 A kérdező kommentje:
http://www.youtube.com/watch?v=Xg-0Vneiwq8 Igaz sima metinen toltam 0,5 évig lvl 65.utánna ilyen 2-3 napokra 1 hónapban játszottam itt ott,de nem fogott meg.
2013. febr. 12. 21:42
 36/65 anonim ***** válasza:
75-ig ne mtoltad ki, pedig akkor jön be majd a barlang 1-2, tudsz egyedül run-ozni; epic fegyverek (triton kard, epic vért...stb) és akkor már bevesznek normálisabb céhbe is, ahol együtt fejlődtük, waroztok, stb....
2013. febr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 A kérdező kommentje:
Egy játék az 1. szinttól érdekes nem csak akkor ha rá költesz 20-30 ezret
2013. febr. 13. 17:49
 38/65 anonim ***** válasza:
Nem kell rá költeni, mint már mondtam piacon boltból is megveheted a kész tárgyat, csak akkor sokat kell farmolni érte, azaz inkább időigényes; ahogy a fejlődés is az sok idő és kitartás kell hozzá. Tárgyhúzásból is szerezhetsz pénzt, ahhoz meg szerencse kell semmi más.
2013. febr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:

Metin 2 a lehető leges legrosszabb mmorpg.


Válaszolva : Egyértelműen vindi , még úgy is hogy egy szar cég kezében van a játék.

2013. febr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 A kérdező kommentje:
hát azért ismerem anyira a metint hogy tudjam a vizetős tárgyak 3/4-ét nem lehet meg venni boltban.A igaz hogy , a vindictus nem túl jó cég kezében van,de a játék az baszott jó.Meg a akkor a gameforge az milyen cég az is úgy mint a játék a legalja
2013. febr. 15. 16:03
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!