Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valami jobb MMORPG-t ismer...

Valami jobb MMORPG-t ismer valaki?

Figyelt kérdés

Amik nem kellen(éne)k: WoW, Aion, Perfect World, Gates of Andaron, Metin2, TERA.


Tera-val annyi a gondom, hogy nem találok hozzá semmi letöltési lehetőséget meg hozzá szervert (1-et találtam, de az vmi orosz volt, azt meg nem beszélem)



2012. aug. 5. 20:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Istenem Leaugeo of Legends tejesen más műfaj ráadásul 1 leegyszerűsített dota ha agyhalott vagy akkor is jó vagy benne mert minden le van egyszerűsítve ha tetszik a lol inkább Hon vagy Dota 2 azok hasonlítanak az eredetire. Amúgy engem zavar hogy Ázsiai beütése van a Terának meg úgy kb az összes mmorpgnek.
2012. aug. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

LoL-t prónáltam, elvéreztem a tutorial 5 vs 5 meccsen, szóval hagytam is :D


WoW nekem régen tetszett, most már túl van komplikálva, meg nem is köt le.


Veszekedni lehet, kinek mi hol hogyan tetszik, de hát mindenkinek más az ízlése :)


Köszönöm az ötleteket, majd körülnézek ezek közt.



ui.: sztem mióta az Aion-t megvette a gameforge, hiába ingyenes, ha rendes játékélményt akar az ember, akkor továbbra is fizetni kell (van vmi havi booster pack, ergó ez helyettesíti a havidíjat).

2012. aug. 10. 17:24
 13/15 anonim ***** válasza:

az amerikai Aion sokkal jobb az europaihoz kepest es az tenyleg ingyen van

[link] ez ismet mas mufaj, de pl nekem tetszik

2012. aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
eszt próbáld vindictus
2012. aug. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Aika online

Forsaken World

2012. aug. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!