Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valami jobb MMORPG-t ismer...

Valami jobb MMORPG-t ismer valaki?

Figyelt kérdés

Amik nem kellen(éne)k: WoW, Aion, Perfect World, Gates of Andaron, Metin2, TERA.


Tera-val annyi a gondom, hogy nem találok hozzá semmi letöltési lehetőséget meg hozzá szervert (1-et találtam, de az vmi orosz volt, azt meg nem beszélem)



2012. aug. 5. 20:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Mivel a TERA Havidíjas , igy csak eredetin lehet tolni .

Ha van rá pénzed sokkal jobban megéri mint a többi felhypolt divat mmo

2012. aug. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

törtre gondoltam :D


Egyébként Guild Wars 2-t várom, csak addig kéne vmi ami leköt

2012. aug. 5. 20:31
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amúgy a TERA messze jobb lett mint majd a GW2 lessz !

Harcrendszer nagyonpowa, brutálisan gyönyörű játék , elég sokan vannak már..

És nem a wow féle hogy 2hét alatt full szetted van ....

2012. aug. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

már megbocsáss de eredeti wowon kb 2 hónap is kevés hozzá, hogy full szetted legyen, ha már csak azt vesszük, hogy minden nagyobb instának kb 2 nap az IDje, és akkor 1 bossból esikk 1 max 2 item, amit csoda ha te kapsz meg.


Egyébként videókat néztem, jónak nézett ki, de most ezeken kívül kellene mondani valamit, szóval ha lehet a kérdésemre válaszoljatok :D

2012. aug. 5. 21:02
 5/15 anonim ***** válasza:
azok akik annyira istenitik a Tera-t kiprobaltak egyaltalan? vagy csak a noi karik miat vannak elajulva? es azt tudjak hogy a support borzalmas?
2012. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nemrég hagytam abba az eredeti wowot , huntert felhuztam 1hét alatt 10600as gearben voltam csak hc-kból + kis szerencsével kiesett a heti Random DS ből az íj & Staff & 2 token.1hét után már mentem guildel DS-t ütni , kissé unalmas tud lenni , hogy a novemberben berakott countentet december közepére már 3 nagyobb guild heroicban ütötte , sőt nekünk casual guildel sikerült febrüárig kiütni ..

Aztán diabló után alig volt 1-2 ember wowon .. gondolom 1-2 viszamennek a pandás hülyeségre.. de én (meg a haverjaim) tuti hogy nem , a Terában megtaláltam azt amitó végre jó és élvezhető 1 mmorpg, ami leköt ..


Amugy a kérdésedre válaszolva :


Silkroad

Lineage II

Cabal

TS2

Rappelz

Boi

Jade Dynasti

Perfect World

Shaiya


De rengeted ingyenes mmok vannak , csak ezekel neszámits hogy lefognak kötni :D

Általáában azért fizetős 1 mmo hogy fejlesszék folyamatosan :)

2012. aug. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
UI: drága andris :D a mostani Aionos gameforgenál jobbak hiddel :D
2012. aug. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

WoW sehol nemér 20ezret , amugy ugylátom félreértetted , nema karit 1hét alatt huztam fel , hanem a gearem .. de a fejlődés jelenleg wowban miből is áll? 1-15ig fejlődsz 15-85ig várod behívjon a Dungeon Finder .

Az hogy 1 játéknak ázsia beütése van miért baj ?

Mégis jelenleg ott van a legnagyobb játékok közt ..

Egyébként nem akartam lehúzni a wowot sry , csak már nem a régi , sokkal jobb volt a BC mint a mostani Cata .

Bocs az offért!

2012. aug. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#7, a gameforge miatt 3 honapja nem aionozok

a frogstert sem dicsertek sokan, sot ami a legrosszabb, a gameforge megvette a frogster 60%, szoval most mar simman tonkretehetik tera-t is

2012. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
League of Legends. Habár ez nem MMORPG de sokkal jobb mint a wow és aion meg cabal együtt véve. Igaz itt a profilodat kell fejlesztgetni és meccsek alat a karidat borzasztóan jó játék. Ráadásul teljesen ingyenes. Próbáld ki! Nem MMORPG de nem is áll olyan távol tőle.
2012. aug. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!