Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LCD vagy PLASMA? Meik lenne...

Southpark25 kérdése:

LCD vagy PLASMA? Meik lenne jobb PS3 ra?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 30. 16:41
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
egyépként 160 ig jöhetnek a TV-k de akkor LG és Samsung a jo?
2012. máj. 1. 08:30
 22/29 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó, hogy az lcd nem jó sötétben, hanem hogy a plazma nem a legjobb világos szobában. De ezek nem aranyszabályok, hanem általánosságok. Ja, LG, Samsung a legjobb választás szerintem.
2012. máj. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
am a szobám mindig full fekete :D de am énszerintem ps hez inkább a plazma mert a ps fakítja a Gémeket vagyis fakóbb mint xboxon és a plazma meg jóladja a feketét vagy mi és ezé gondoltam xD
2012. máj. 1. 12:09
 24/29 anonim ***** válasza:
Nem hülye ötlet. Mondjuk volt már nálam ps3, nem tűnt fel lcd-n a "fakóság", de ilyen youtube-os összehasonlító videókon valóban ez jön le. Szóval ez is csak akkor tűnik fel, ha egymás mellé teszed :)De legyen plazma, azt már úgyis meg lehet úszni olcsóbban, 160ezres határ alatt már nagyon fullosakat lehet venni hatalmas képernyővel.
2012. máj. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Én a Plasma-t ajánlom, persze a LED a legjobb de az LCD rosszabb mint a Plasma, szerintem. Mert az LCD szerintem jobban kihozz a a hibákat, mert élesebb, de nem jól, a Plasma is éles, ez függ a felbontástól és a beállításoktól. Már eléggé lement az áruk.
2012. máj. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Ja és ez a PS3 fakítja a színeket nagy hülyeség, ugyanis aki nem szán egy kis időt, hogy a PS3 képernyő beállításaiban bekapcsolja a Full RGB Range-t, annak persze hogy fakóbb lesz. De ha nem elég ennyi akkor be kell állítani a TV-n egy nagyobb kontrasztot meg több színt.
2012. máj. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
holis találom ezta ranget? ottvan a ps3 menülye csak nekem angol és igy nemtom pontosan
2012. máj. 1. 20:55
 28/29 Lázár Péter ***** válasza:
LCD tisztább a képe és tovább bírja.
2012. máj. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom a Display Options-ban van, vagy pedig a Video options-ban.
2012. máj. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!