Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LCD vagy PLASMA? Meik lenne...

Southpark25 kérdése:

LCD vagy PLASMA? Meik lenne jobb PS3 ra?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 30. 16:41
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

akkor tehát a plazma szebb képet ad és szerintetek ez jó lenne a PS3 hoz? [link]


ezt nézem már 1 idelye nemtom egvegyem e mer nemtom mien lesz töle a ps3 :D

2012. ápr. 30. 20:41
 12/29 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül ad szebb képet egy plazma. Amit linkeltél jónak tűnik amúgy, de ezeket tényleg élesben a saját szemeddel kell megnézni, mert óriási különbségek lehetnek lcd és lcd, vagy plazma és plazma között is. Ezt így neten keresztül elég necces megmondani.
2012. ápr. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
értem
2012. ápr. 30. 22:05
 14/29 A kérdező kommentje:
De ennek a TV nek most télleg 150 ezer az ára? am itt meglehet enyiér rendelni?
2012. ápr. 30. 22:22
 15/29 anonim ***** válasza:
Akár lehet ennyi az ára is, nincs ott pl, hogy hányadik generációs. Plazmákat már évek óta nem gyártanak, vagyis rosszul fogalmazok, gyártanak, de maga a technológia kb 4-5 évvel ezelőtt elérte a csúcsát, nincs már rajtuk mit fejleszteni, nem lesznek jobbak. Szóval ezért is olcsóbb egy plazma, mint egy led tv, már nincs fejlesztési költsége.
2012. ápr. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
és szerinted jó eza TV?
2012. ápr. 30. 23:51
 17/29 anonim ***** válasza:
Olyan nagyon borzalmas nem lehet. De én akkor is személyesen vennék csak tv-t, miután megnéztem, kipróbáltam, összehasonlítottam.
2012. ápr. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
de látom te ebbe jovagy tudnál nekem ajánlani vmi TV t ami jó a konzolokhoz lehet lcd is
2012. ápr. 30. 23:55
 19/29 anonim ***** válasza:
Külön típust most nem mondanék, nézz utána te, mégiscsak a tiéd lesz. Olyan, hogy külön konzolokhoz jó, nincs. Csak jó tv van, ami mindenhez jó. Arra figyelnék még, hogy legyen hozzá vga csatlakozó, mert azon a legtutibb a kép a jelenlegi konzoloknál, illetve elsősorban LG-t vagy Samsungot vennék az ár/érték arány miatt. Természetesen lehet jobbat, drágábbat is venni (pl Pioneer, Sharp, stb), de azt feleslegesnek érzem a jelen generációhoz és multimédiához. Sonyt kerülném, habár nagyon jók, sajnos túl vannak árazva, olcsóbban veszel egy tisztára ugyanolyan Samsungot. Plazmát elsősorban sötétebb szobába, lcd-t világosabb szobába ajánlanak az okosok. Led meg tökmindegy. Én személy szerint ma egy Led tv-t vennék, utána lcd-t és csak legvégső esetben plazmát.
2012. máj. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
de akkor az LCD az nemjo sötétbe?
2012. máj. 1. 08:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!