Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims2 vagy a sims3 a jobb?

Sims2 vagy a sims3 a jobb?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 26. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Sims 3, több a lehetőség, de nem rontották el a sorozatot, ugyanolyan jó hangulatú, játszható játék.
2012. ápr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sims3.
2012. máj. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a sims 2 minden kiegészítőjével, cuccos csomagjával megvan. A sims 3 úgyszintén. Furcsa mert régen nagyon rá voltam kattanva a háromra. Most meg már azt veszem néha észre hogy a kettő hiányzik. A kettőben több opció volt szerintem ha rákattintottál egy simre, a háromban viszont járkálhatsz a városban, ami eleinte nagyon frankónak tartottam, de a simjeimnek ideje sincs csak úgy kiruccanni gyalog valahová. A sims 3 látványosabb annyi fix, de néha már unni is lehet. A sims 2-ben voltak évszakok. Ha valami, az nagyon hiányzik. És én ennek a hiánya miatt képes vagyok a sims 3 helyett a kettővel játszani. Ennek ellenére úgy gondolom hogy a sims 3 talán egy picit jobb szórakozás
2012. jún. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Vik25 válasza:
valaki ezt mondja valaki amaszt nekem sims 2 van meg a haveromnak a sims 2 összes kiegészítője meg a sims 3 szerinte jó a sims 3 is csak nagyon nehéz építkezni. én a sims 2-3 szavazok szóval nem tudom melyik a legjobb szerintem vedd meg előszőr a sims 2 utánna a sims 3 . :))))
2012. aug. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 jeni014 ***** válasza:
Nekem mind2 nagyon tetszik de egy idő után meguntam a sims 3-at szal sztem a 2 jobb.
2013. jan. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Mind2! <3 Először 2-vel játszottam kb 2,5 évig, most meg 4 napja csak a S3 megy a gépen! :D Még netet is kihúzom, hogy ne akadjon. xD

Na, de a 2-ben imádtam az Anonymus arcfestést! :D Az hiányzik. Viszont a 3-ban lehet kocogni! ^^ Meg nem csak edzőpad van hanem futópad is. És gitár! *-* Legjobb! Meg nem kell az Évszakok kieg. ahhoz hogy ültesek/termesszek. Szóval inkább a 3 :D (Bár most fog kijönni a 4 jövőre!:DDDD)

2013. aug. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!