Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims2 vagy 3 a jobb? és még...

Sims2 vagy 3 a jobb? és még jó pár kérdés a játékról

Figyelt kérdés
a kertvárosi krónikákba van olyan kód hogy ne csak 4 család tag lehessen? és ehez nem lehet kiegészítőt rakni? és az alap kérdés hogy szerintetek a 2 vagy a 3 jobb? mert volt aki azt mondta a 3 nem jó
2011. jún. 22. 21:14
 1/4 anonim válasza:

aki azt mondta h nem jó a 3, nyilván azért mondta, mert még nem jött ki hozzá olyan sok kiegészítő. messze nincs olyan jó a 2, mint a 3, a 3-ban sokkal több lehetőség van, élethűbb, több dolgot lehet benne csinálni... most ha kapásból mondanom kéne vmit, ami a 2-ben jobb, akkor bajban lennék :D

mind1, a lényeg az, h nagyon nem érdemes bajlódni a sims 2-vel, az már a múlté. sims 3 rulez.


a krónikákhoz nincs kiegészítő.


ha szeretnél még tudni valamit, kérdezz bátran ;)

2011. jún. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én viszont a Sims2-re voksolok!:D

Nekem is megvan a Sims3 és teljes mértékben egyet értek az előttem szólóval,élethűbb,több dolgot lehet benne csinálni,DE nekem a Sims3 nem az igazi.Nem tudom miért,nekem a Sims2 a favourite!:)Sokkal jobban tetszik valamiért a grafika is!

de ez csak az én véleményem!:)

2011. jún. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bri11 ***** válasza:
Előző válaszoló: A sims2 tényleg jobb.
2011. jún. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mikor elsőnek játszottam a sims3al,(csak az alap volt), akkor azthittem nem lett jó és visszatértem a 2höz.Viszont így már hiányoltam, amit a három nyújtani tudott, szóval újra visszatértem.Ezután jöttek a kiegészítők a 3hoz és ottragadtam.A kettő ehhez képest már unalmas.
2011. jún. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!