Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LCD vagy PLASMA? Meik lenne...

Southpark25 kérdése:

LCD vagy PLASMA? Meik lenne jobb PS3 ra?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 30. 16:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Az lcd mintha tisztább lenne!
2012. ápr. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
ezt tapasztalatbol vagycsak rámondod?
2012. ápr. 30. 17:05
 3/29 anonim ***** válasza:
tapasztalat,tudomány
2012. ápr. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
de mondjuk ha veszel 60ezerért egy lcd meg mondjuk van egy 400ezres plazma akkor lehet a plazmának lesz tisztább a képe
2012. ápr. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
hallottam olyat hogya plazma szebb képet mutat meg a szinek is szebbek
2012. ápr. 30. 17:26
 6/29 A kérdező kommentje:
szerintetek akkor az LCD jobb? szebb grafikája lesz a PS3 nak tőőle?
2012. ápr. 30. 17:40
 7/29 anonim ***** válasza:
Az utolsó generációs plazmák (asszem 6. generáció, de ebben most nem vagyok biztos), igencsak helytállnak egy lcd mellett. Egyébként ezzel a témával én annó 3 hónapig foglalkoztam az xboxom miatt. Végül lcd-t vettem, mert olcsóbban jött ki, akkor még drága volt egy csúcs plazma. Most nem tudom mi a helyzet, ez már több mint 3 éve volt, és ugye a tévéknél eléggé mozog az ár. A plazmával még az volt a bajom, hogy nem lehet mozgatni (értsd pl szállításnál hátára fektetni, bedönteni, stb, mert sérülhetnek a gázok a képernyőben). Én lcd-t ajánlanék, mert nem annyira kényes. A plazmának egyébként tényleg szebbek a színei (legalábbis a fekete sokkal feketébb), de egyébként el kell menni különböző boltokba és végignézni mindegyiket személyesen, nem ebben a témában nem érdemes elhamarkodottan dönteni tapasztalat nélkül.
2012. ápr. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
A grafikája mért lenne szebb amúgy meg ellenkezőleg!!(nem vicc) jobban látszik hogy halálra butították a játékot
2012. ápr. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
>> ha szebb élesebb a kép!
2012. ápr. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
*Annyit még kihagytam, hogy a ps3 grafikája nem attól lesz szebb,hogy lcd vagy plazma (inkább gyártótól függ, mint típustól), hanem hogy milyen beállítások mellett játszol vele. Tehát ha felteszed 1080p-re, lehet csúnyább lesz, mint 720p-n (ugyanis a konzolok csak felskálázzák a felbontást, nem natívban tolják az 1080p-t). Így megeshet, hogy egy sima hdready tv-n szebb lesz a kép, mint egy fullhd-n. Ezeket végig kell próbálgatni. Egyébként a legtutibb, ha a konzolt vga kábellel kötöd össze a tv-vel, mert ez azt a felbontást küldi tovább, amit kap, ellenben egy hdmi-vel, aminél sokkal recésebb lesz az egész. Ezt sokan nem tudják, és ezek mind a személyes tapasztalataim, otthon van két lcd tv-m két xbox-al is.
2012. ápr. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!