Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most komolyan a Nintendo...

Kedves Vezető kérdése:

Most komolyan a Nintendo Switch miatt kell egy bankkártyát fenntartani, mert másképp nem megy a Store ? Revolut ot se fogadja el ?

Figyelt kérdés

Próbáltam már Paysafe card al venni a G2A-n feltöltést, de nem engedi aktiválni Magyarországon.

Fizikai játékok még alig vannak a cel shaded Nintendo-s cuccokon kívül. Skyrim, Witcher, Mortalok, Doom ok, ennyi.

A Store ben még pár ezerért van Resident Evil, Bloodrayne, Dragon's Dogma, stb értelmes címek.

Rengeteg.

A családban senki se utalgat, csak kp.

Szeretem ezt a konzolt, de nem lehet rá játékot kapni Magyarországon rendesen.



jún. 26. 13:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
#19 Minden kérdés alá kommentelsz? xD Csak miattad 22 értesítésem lett... xD Ne legyél ennyire életképtelen. xD
júl. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

21, Megtisztelem a válaszolót avval', hogy reagálok, megköszönöm a választ, vagy épp hasonló stílusban válaszolok ahogy Ő.

Ez alap. Pont hogy ez nem életképtelenség, hanem etikett.

Eleinte engem is idegesített (látod most Neked is válaszolok), hogy mindig jelzett pirossal egy lezárt téma, de ki lehet x elni a megválaszoltaknál, akár ezt is, de a többit is ami zavar! :)

júl. 16. 08:53
 23/24 anonim ***** válasza:

Az zavar, hogy válaszolgatok? de ezek szerint te magad is válaszolgatsz folyamosan ha mindenhol megkapod az értesítést. Akkor saját magaddal van gondod. Erre való az oldal vagy nem?


A kérdező válaszára pedig, nem, nem volt irónia. Csak úgy bármi hasonlóval kapcsolatban itt megy a lenézés ha valaki más mint a többi. Fogadjuk el a másik de ha a másik nem úgy gondolkodik akkor elásni, ugye.

júl. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Te fogyatékos.

Te írtad fentebb h zavarlak.

júl. 16. 20:37
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!