Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most komolyan a Nintendo...

Kedves Vezető kérdése:

Most komolyan a Nintendo Switch miatt kell egy bankkártyát fenntartani, mert másképp nem megy a Store ? Revolut ot se fogadja el ?

Figyelt kérdés

Próbáltam már Paysafe card al venni a G2A-n feltöltést, de nem engedi aktiválni Magyarországon.

Fizikai játékok még alig vannak a cel shaded Nintendo-s cuccokon kívül. Skyrim, Witcher, Mortalok, Doom ok, ennyi.

A Store ben még pár ezerért van Resident Evil, Bloodrayne, Dragon's Dogma, stb értelmes címek.

Rengeteg.

A családban senki se utalgat, csak kp.

Szeretem ezt a konzolt, de nem lehet rá játékot kapni Magyarországon rendesen.



jún. 26. 13:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%
2024 van.
jún. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Jó, de ha nincs rá szükségem az életben, akkor legalább a fizikai címek ne ugyan azok lennének a boltban. Menjek be a bankba, hogy Nintendo Switch miatt szeretnék egy bankkártyát, mert amúgy mindent kp-ben intézek? :) Aztán mindig vigyem be a kp-t feltölteni a bankkártyát, hogy aztán azzal vásárolhassak? Ps-t is fel lehet tölteni, azt hiszem jó vásárló vagyok, nem vagyok warez párti, van 2 könyvártba vagy 200 címem.
jún. 26. 13:54
 3/24 anonim ***** válasza:
69%
Értelmes ember nem bohóckodik készpénzzel.
jún. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%
2024 van. En is falusi zsakutcaban nőttem fel, de azt sehogy se ertem hogy lehet letezni bankkartya nélkül. . Meg aztan tényleg földhözver evi 3-4 ezer forint kezelesi költség. Mert soksknak ugye ez a kifogása.
jún. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Nem ver földhöz, egyszerűen útálom a bankokat, és nem kell folyton vigyázni a kártyára, leveleket olvasgatni, stb. De más is panaszkodik erre, mint kiderült.

Lassan egy hónapja tökölök ezzel, úgyhogy felhívtam a boltot ahol vettem, mondták hogy egy 20 as ért raknak rá CFW dual boot ot, és megy az online is, és az offline játékok meg mennek valami Tennfoil shop-ról, minden amiket itthon nem kapni.

Köszi Nintendo, de eddig tartott a türelmem. :)

jún. 26. 16:37
 6/24 anonim ***** válasza:
64%
Tehát mert egyszerűen lusta vagy értelmes módon kezelni a pénzügyidet, inkább lopod a vackaidat. Gratulálok innen is!
jún. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Nem.

Mint említettem, nem vagyok warez párti, de amiket írtam, azokon kívül semmi sincs rá Magyarországon.

Kb egy hónapja küszködök ezzel, ami fizikai kapható,érdekel, az a pár megvettem 20+ ezrekért.

Ha nem biztosít fizikai játékokat, (ugyan az a pár cím van mindenhol) készpénzes e shop kártyákat a Nintendo, (mint pl a Sony) mert szerintük legyen mindenkinek bankkártyája, hát akkor ez a válasza sok embernek, mint kiderült ma.

Ha Ők így..

jún. 26. 16:58
 8/24 anonim ***** válasza:
87%
Kisfiam, SENKI sem KÖTELEZ arra hogy Nintendo-n játssz... Nem alanyi jogod. Egy bankkártya ma már alap dolog. 2024 van, állunk át minden digitálisra. Lassan már kp-val se lehet fizetni ha így haladunk. Arról nem a nintendo tehet hogy te 1 ősember vagy aki barlangban él. Fizetést hogy kapod, postán tán? xD
jún. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

84 es vagyok, kisfiam.

A Nintendo kötelezi itt az embereket a bankkártyára. Útálom a forced dolgokat, és nem gondoltam volna hogy ha konzolt lehet kapni, egy játék beszerzése már banki szolgáltatást, számlavezetést igényel.

Eddig tök jól elvoltam bankszámla nélkül, valszeg ez után se lesz rá késztetésem. :)

jún. 26. 17:12
 10/24 anonim ***** válasza:

Jó akkor idősebb vagy mint én. De ez a tényen nem változtat. Digitalizálódunk ha tetszik ha nem, haladni kell a korral. Illetve nem csak Nintendo "kötelez" bankkártyára. Talán kp-val fizetsz Steam,GOG,Ubisoft,EA és az összes többi kliensben is? Nem, ott is kell kártya vásárláshoz. Az már más kérdés hogy van ahol meg lehet oldani a "feltöltökártyás" megoldást kp-ért. Ma már a játékok 95%-a csak digitálisan jelenik meg. Egyedül a konzoloknál vannak még "fizikai" kiadások, de ott is csak a nagyobb AAA címekre. Ha pl 1 jó indie játékot akarsz akkor bizony már kártya kell.


Most nem kötekedni akarok, de ezek a tények. 10 év múlva lehet már nem is lesz kp és csak bankkártyával lehet mindenhol fizetni. A lényeg hogy ez nem újdonság hogy csak bankkártyával lehet. Ha pedig nem opció akkor ott vannak a kulcsos oldalak. Elvileg HA jól tudom oda megoldható paysafecard meg hasonlók. Szóval ott talán elkerülhető a bankkártya.

jún. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!