Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most komolyan a Nintendo...

Kedves Vezető kérdése:

Most komolyan a Nintendo Switch miatt kell egy bankkártyát fenntartani, mert másképp nem megy a Store ? Revolut ot se fogadja el ?

Figyelt kérdés

Próbáltam már Paysafe card al venni a G2A-n feltöltést, de nem engedi aktiválni Magyarországon.

Fizikai játékok még alig vannak a cel shaded Nintendo-s cuccokon kívül. Skyrim, Witcher, Mortalok, Doom ok, ennyi.

A Store ben még pár ezerért van Resident Evil, Bloodrayne, Dragon's Dogma, stb értelmes címek.

Rengeteg.

A családban senki se utalgat, csak kp.

Szeretem ezt a konzolt, de nem lehet rá játékot kapni Magyarországon rendesen.



jún. 26. 13:32
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Mint írtam a Paysafe cardot sem engedi aktiválni Magyarországon a Nintendo, játékvásárlásnál.

Igen, határozottan konok, régimódi vagyok pár dologban. :)

Meg mondom, ami érdekelt megvettem kártyán, ha most tudnék tölteni egy 20 as ért CFW helyett, akkor töltenék, mert a Dragon's Dogma pl az arany pontjaimmal most konkrétan 3 Euró lenne.

Szóval baromira nem örülök modolni kell az amúgy szeretett konzolom, vagy számlát kellene nyitnom.

De, mint ma megtudtam ez nem egyedi.

Meg hagyjuk már hogy Én vagyok oltogatva az esetem miatt a The VR meg reklámozza is a módosítást, de az nem baj' :)

[link]

jún. 26. 17:50
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Amit linkeltél az teljesítményt befolyásoló hack videó. Nem a vásárlást megkerülő videó. De ahogy jónak érzed. TE maradsz le sok remek játékról és nem mi. Pláne ha később olyan játékot levesznek store-ból ami érdekelne és akkor már sehogy se tudod megvenni. Mint ahogy pl most FH 4-et évvégén lelövik minden platformról.
jún. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
79%

A Nintendo kötelezi itt az embereket a bankkártyára

Az ugye megvan, hogy az emberek tobbsege rendelkezik kártyával, igy a Nintendonál, meg sok mas cégnél, nem csak jatekipar, kb alap dolog hogy nem bajlodnak készpénzzel, mivel az ügyfelek nagyon! döntő többségének nem okoz gondot digitalisan vásárolni.

A szamlakkal is inkább elmentek a postára vagy fizetoponthoz, ahelyett hogy kényelmesen elutald telefonrol?

jún. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Jobb szeretem személyesen, ja.

Igen, teljesítmény videó, az unfrankó szoftver felrakása, sztm kérdezd meg a Nintendo -t hogy ebből a videóból mi derül ki, meg hogy támogatja e.

Milyen játékról maradok le ?

Pont hogy a fake Store ban ott van minden, még PS2 játékok is ingyen, nekem is ma mondták.

"Továbbra is használható -k lesznek a kártyáim, és a multi is az eredeti szoftverrel" ezt mondták az üzletben.

jún. 26. 18:25
 15/24 A kérdező kommentje:
13, Érdekes, csak a Nintendo nem tudja megoldani a kp-s feltöltést Magyarországon, meg pár, számára nem szimpi országban.
jún. 26. 18:27
 16/24 anonim ***** válasza:

Lassan meg fog teljesen szűnni a kp-s módszer. Úgy 10 évvel ezelőtt még sokkal több lehetőséged volt ilyesmire. Ma már szinte minden digitálissá vált.


Ezen kár is sírni. Vagy alkalmazkodsz vagy csúnya világ vár rád és ezt nem rosszból mondom.

jún. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Misike21 válasza:
Lehet brutál megoldás de ha másképp nem lehet lehet hogy a nintendot eladnám és vennék x boxot vagy PST
jún. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Van, a mobil konzol miatt vettem, nem akartam Steam Deck árat fizetni.

Célnak megfelel, csak az a bajom vele amiket írtam.

De megoldható.

jún. 27. 10:13
 19/24 anonim ***** válasza:
28%
Ha valaki adj egy papírt 1000rest akkor az 1000. Ne hallgass rájuk ezek libsik, minden a bankkártya, az irányítás a lehúzás, számla fagyasztások. Ők ezt szeretik. Mert ez a progresszív, ez e menő, lehúzni az embert..
júl. 16. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Hát EZ az.

Uccsó, ha nem iróniából írtad:

Nincs olyan helyzet ahol 39 év alatt szükségem lett volna Kp re.

Nincs banki bziskodás, papírmunka, és igen, azt szeretem ha kifizetem, szemkontaktus,személyesség, és ennyi. És igen, nem tudom itt emlékeznek e a válaszolók arra, amikor egy játék teljes volt, benne voltak a dlc-k, kioldható karakterek, nem pénzért! Stb, stb.. :)

júl. 16. 08:21
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!