Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Starfield nektek is csalódás?

A Starfield nektek is csalódás?

Figyelt kérdés

Első benyomások: Kidolgozatlanok a karakterek, középszerű a grafika, furcsán mozognak egyes karakterek (pl. a robot), a séta túl lassú, az NPC-k élettelenek, kihalt az egész map. Oké, hogy nagy területet lehet bejárni, de ha semmit nem lehet csinálni rajta, csak nézni a tájat, akkor...?


De ami igazán irritál engemet, hogy rendes látványelemek sincsenek, mert mindent betöltőképernyővel oldalanak meg. Így mi értelme van az egész űrutazásnak, ha a fun részét skippelik egy betöltőképernyővel? Ráadásul a bolygó körüli rész is arról szól, hogy beugranak kalózok és győzd le őket, mint egy arcade gameben. Basszus. Ne már.


Aztán a missiönök... Te jó ég! Elküld a map túlsó felé beszélni a csávóval, hogy aztán visszaküldjön ahonnan elindultam és kiderül, hogy pár tíz méterre ott van a megszerzendő csomag. Érted. Akkor ennyi erővel oda mehetett volna a megbízó is, mert ott volt mellette a cucc. Ennyire átgondolatlan side missiönt, nem ezt vártam a Bethesdatól.


Számomra ez a játék hatalmas csalódás, ráadásul kifejezetten drága is ahhoz képest. Más is így látja vagy csak én vártam túl sokat tőle?



2023. szept. 1. 02:04
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
79%
Alap, hogy ez a játék is majd a modderek munkája után lesz az ami, Elder Scrolls és Fallout széria is pont azért maradt sikeres sokáig mert egy rakat mod van hozzájuk.
2023. szept. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
81%
Azok után hogy Bethesda játék, az én elvárásaim nem vártak sokat. :D Ahogy #1 is írta a modderek és a fanok általi unofical patch-ek teszik majd jóvá.
2023. szept. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
64%
Megjelent a starfield? Hol? Vagy te valami kalóz verziót szedtél le?
2023. szept. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
79%
Majd egy hét múlva megmondom, ha játszottam vele. Videókra semmit sem adok. Lehet, hogy jól néz ki, aztán játék közben kiderül, hogy kikapcsolhatatlan egérgyorsítás van benne, ami az összes játékot játszhatatlanná teszi a számomra (legutóbb pl. az Atomic Heart volt ilyen).
2023. szept. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
83%
Mar 10 evvel ezelott is alap volt hogy nem ulunk fel a hype vonatra.
2023. szept. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
#3 - gondolom a premium edition-t vette meg, ahhoz jár az early access és ma már lehet tolni. Én is arra készülök :-)
2023. szept. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
79%
Én olyat hallottam, hogy nincsenek benne vezethető járművek.
2023. szept. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
66%

Számomra is nagy csalódás. Űrscifi és hol van benne legalább 1 földönkívüli faj? Sehol, mindenhol emberek vannak, ez mi?


Másik, hogy a bolygókon rohangálsz szkafanderben egy mini holdjárónk sincs? Iszonyú gagyin néz ki.


Ez a játék teljesen átgondolatlan. Olyan, mintha a falloutra ráhúztak volna egy scifi skint.


Egyedül a gunplay lett korszerű meg a grafika. A többi része olyan mintha prevgen lenne.

2023. szept. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

A premiumot vettem meg, de 6 óra után abbahagytam, nem bírtam vele tovább játszani. Utána néztem ismert streamereket is, hátha én játszom rosszul, de nem úgy tűnik.


"Alap, hogy ez a játék is majd a modderek munkája után lesz az ami"


Engem hidegen hagynak a modok és a DLC-k. Szerintem ha az alapjáték nem jó, akkor azt ott ette meg a fene. De legyen igazad, hátha a modderek többet ki tudnak hozni belőle.


"Azok után hogy Bethesda játék, az én elvárásaim nem vártak sokat."


Számomra a Bethesda arról ismert, hogy jó játékokat csinál és jó sztorit körítenek köré. Oké, egy-két kivételével. Szerintem jelenleg most ez a leggyengébb játékuk, amit kiadtak.


"Ez a játék teljesen átgondolatlan. Olyan, mintha a falloutra ráhúztak volna egy scifi skint."


Utánanéztem és gyakorlatilag erről van szó. Ugyanaz az engine meg minden. Sok mindent megmagyaráz. Érdekes, hogy te korszerűnek tartod a grafikát, mert szerintem kifejezetten rossz. :) Nem azt mondom, hogy ocsmány, de a Fallout korában volt ilyen a grafika, 2023-ban már nem itt tartunk.

2023. szept. 1. 19:39
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nem valami bíztató hír. Úgy tudom ez a játék már nagyon régóta egyenesen Todd Howard szerelemprojektje volt. Ha ennyire megkérdőjelezhető a végeredmény, akkor a TES6 kapcsán sem várható sok jó.

Azért bízok benne hogy feljavul, és csak a szokásos idő előtti kiadás és bughalmaz jelenség. Manapság de legkésőbb a Skyrim óta a Bethesda is úgy ad ki játékokat hogy konkrétan game breaking bugok vannak benne. Ezzel persze nincsenek egyedül, ilyen lett az ipar.

Meg hát modderekbe is bízok. Csak az még nagyon soká lesz, és hát ha tényleg nem jó az alapanyag, abból modokkal is nehéz jót varázsolni belőle. Kíváncsi leszek mit mondanak a magazinok meg az emberek a közeljövőben.

2023. szept. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!