Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Epic games-en szoktatók...

Epic games-en szoktatók játékot vásárolni, ha valamivel olcsóbb, vagy csak Steam-en?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert Epic-ről rosszakat hallok és ezért kerülik.
2022. aug. 15. 20:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%

Csak Steam. Nincs az az isten hogy Epic-et használjak. Sz#r a kliens úgy ahogy van, ráadásul kinai kézben van(ami tudjuk mit jelent)...


Inkább megveszek 1 játékot Steam-en minthogy epic-ről. Vagy ha játék csak epic exclusive akkor más khmmm... alternativ megoldással szerzem be a játékot.

2022. aug. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%

Steam

Epicem nincs.


Nekem szimpatikus és komfortos, hogy minden játék egy helyen van. Ha valami nem jön steamre, akkor "hát ez van". Azért nem fogok máshova regisztrálni, hogy játszhassak valamivel. Játékokból így is van elég, legfeljebb néhány kimarad majd.

2022. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Soha nem vásárolnék Epicen. Az ingyenes játékokat viszont rendre behúzom, még ha soha nem is játszanék vele, ha mást nem akkor azért, hogy annyival is többet húzzak ki a zsebükből.
2022. aug. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%
+1 pont a #3 válaszoló érveire. Én is hasonlóan vagyok. Csak bezsebelem és hagyom porosodni a polcon.
2022. aug. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem, az ingyeneseket hozzáadom aztán ennyi, játszani eddig csak az SW Battlefront 2-vel játszottam, pedig szerintem ami volt eddig ingyen azt hozzáadtam mindent.
2022. aug. 16. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
3%
Természetesen. Nem hisztis, üldözési mániás kiskölyök vagyok, hanem igazi gamer, aki nem fog egy évet várni, hogy lejárjon egy játék ideiglenes Epic exkluzivitása. Ahol megjelenik, ott veszem meg.
2022. aug. 16. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%

Ahhoz üldözési mánia sem kell hogy az ember lásson egy gusztustalan üzleti politikát, mert mit csinálnak, lefizetnek, nem mást, lefizetnek kiadókat hogy náluk lehessen egy évig megvenni csak ( Azért csak egy évig mert ezt meg a Steamnél hozták meg hogy ami több mint egy évig nem kerül fel hozzájuk az később sem fog ).

Én köszönöm kivártam pl Metro Exodussal aztán toltam rögtön DLC-kkel, meg mellé még jó pár órát elszórakoztam az achievementek összeszedegetésével.

2022. aug. 16. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
39%
Ahol olcsóbb ott veszem. A többi részlet hidegen hagy.
2022. aug. 16. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

Steam-nek minőségi kliense van, sok beállítási lehetőséggel. Epic kliense mint amit odahánytak. Hát kösz, de kösz nem kell. Steam kliense után amit epic kliensbe láttam, egyből elvette epic-től a kedvemet. Előbb talán a kliensüket kéne finomitaniuk, mielőtt bármi mást csinálnának. Most az egyéb dolgokat tegyük félre az Epic-el kapcsolatban. A töredéke sincs meg azoknak a lehetőségeknek az EPIC kliensbe mint ami Steam-en meg tudsz csinálni.


Szóval egyértelműen Steam-re szavazok. Epic max akkor HA, ismétlem HA 1 olyan teljes edition játékot adnának ingyen amivel nagyon játszani szeretnék(eddig csak 1 ilyen volt a sok év alatt. de azt is inkább Steam-en megvettem).


Szóval előbb csinálják meg a kliensüket hogy ne ilyen összehányt sz#rkupac legyen. véletlen 2x rákattintok játék nevére már indítja is... Hát bakker ha nem ez miatt kattintottam akkor ne indítsd. xD Túl macerás a játékok kezelése Epic-nél, mert szinte mindig elindítani akarná...

2022. aug. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%
Van és ott sokkal olcsóbb minden mert forintban számláz, steam meg cseszik bevezetni a forintot .
2022. aug. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!