Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van valami értelme mobilon...

Van valami értelme mobilon játszani, vagy csak tönkreteszi a telefont?

Figyelt kérdés

Redmi note 10s 128gb rom/6gbnram.


100 ezer feletti telo..


A Pascasls Wagert kezdtem el, de elég hamar felfórrósodott.

Direkt az ilyen jobb játékok miatt vettem ilyen telot, de azzal nem számoltam hogy ilyen hamar felforrósodnak.

Innen a kérdés, hogy oké hogy maxon visz mindent a telefon, de mi értelme van ha 10 perc utàn kiírja hogy overheating.

Az is stimmt hogy nincs hűtés, szellőzés, a hátlap se levehető, de akkor mi értelme ilyen teloknak, ha ugyan úgy csak a gta meg a Max Payne, stb nem melegszik túl?

Ezek szintén maxon mentek egy 30 ezres Huawei telon is.



2022. ápr. 27. 23:04
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Áh, de mindegy is

Holnap eladom ezt a telefont, veszek megint egy PS4 et .

Semmit se érnek ezek a mobiljátékok, még nagyon gagyik.

2022. máj. 1. 17:55
 12/33 A kérdező kommentje:
Egy Psvitan élvezetesebb játszani. A maga 512 ramjával :D
2022. máj. 1. 17:58
 13/33 anonim ***** válasza:

Egy okostelefon nem is arra van, hogy kiváltson egy konzolt, viszont tényleg jelenhetne meg több igényes játék, ha már a hardver bírja.

A fentebb leírtak a jobb címek közé tartoznak, persze nagy részük indie jellegű, így nem való mindenkinek (annak legalábbis semmiképp, aki csúcs grafikát vár).

A Pascal's Wager-t egyébként végigjátszottad? Szerintem mesterien jó lett, főleg annak fényében, hogy 14 fő készítette. Gyakran 3-4x nagyobb létszámú fejlesztő csapat sem képes hozni ezt a színvonalat játékélmény tekintetében.

2022. máj. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Tudom :) , de ahogy írtad is, azért 2022 ben egy 128gb rom/6gb ram os telón már elvárható lenne hogy ne szinte ugyan az legyen a felhozatal mint 2014-2015 ben.

Így nem sok értelmét látom az erősebb hardvernek, ha nincs rá szoftver.

És oké hogy ez telefon, de nem hinném hogy az lenne a piár hogy egy 100+ezres 6gb os telóval felhívhatom nagyanyámat.

Azt 21 éve is megtudtam tenni, és már akkor vagy 6x végigvittem a Max Payne-t pl.

Mortal is mi? Tiszta szégyen, mint ahogy a legtöbb online játékban is csak a felhasználónevek igaziak, csak botok vannak. Haver is addig hitte hogy mekkora Pubg gamer míg nem ment vele nálam Ps4 en. :D

GTA-, SW-Kotorok, Max Payne, Balldurs Gate, stb..

Évek óta ugyan ezek a címek vannak a komolyabb kategóriából.

Nem, végülis az miatt hagytam meg a telót a Wager fasza.

Meg a Vice Vity vel szoktam nosztalgiázni.


Tényleg nagyon jó játék, de ha maxon, full hd be, grafikai tuningokkal elmegy pl a Gamecube os Bloodrayne, Mortal, vagy minden ami kijött rá, ezek fényében tényleg elég karcsúnak találom a felhozatalt.


Úgyhogy nem látom technikai okát hogy ne lehetne egy mobil kézikonzol is, mert a piár az.


Kereslet is lenne rá szerintem.

2022. máj. 2. 19:42
 15/33 A kérdező kommentje:
*Nem várok csúcsgrafikát, pl a Rez se csúcsgrafika, mégis krvajó játék pl.. :)
2022. máj. 2. 19:46
 16/33 A kérdező kommentje:
Meg, végülis jön a nyàr, úgyis többet vagyok itt ott, mint otthon, mondjuk éppen hogy ez se lenne kizáró ok mobiljátékok készítéséhez. :)
2022. máj. 2. 19:49
 17/33 A kérdező kommentje:

Na, most nézem amiket küldtél, fszàk! Köszi,!

Ha eszedbe jut még valami ne kímélj! :)


A Dolphin MMJR emulátort ismered?


Jobb mint a sima dolphin Gamecube emulátor, mondom nàlam a Bloodrayne pl jobban néz ki mint PC- n :)


De van még pár cím ami miatt érdemes felrakni, PL Mortal 5, Metal Gear, Zelda, Vagy épp a Resident Evil 1 Remake is arra jött ki először, ezzel az emuval meg olyan az is kb mint

PC n.


Ps2 emu lenne még jó,a Silent Hillek miatt főleg.

2022. máj. 2. 22:56
 18/33 anonim ***** válasza:

Nem ismertem a Dolphin MMJR emulátort, de majd kipróbálom, szívesen Bloodrayneznék én is telefonon. :)


Hardverileg egyébként a PS3 szintjén vannak a mai erősebb telefonok kb, már ami a GPU-t illeti vagyis jogosan várjuk el, hogy adjanak ki egyre több olyan szintű játékot is vagy legalább akkori játékok android portját.


Milyen műfajú játékok érdekelnek leginkább? Megpróbálok még ajánlani párat.


A Watcher Chronicles-t pl mindenképp töltsd le, nemrég jelent meg, szerintem nagyon jó 2D-be ültetett Soulslike, persze nem egy Pascal's Wager szint, de 2D játékhoz képest kiemelkedő.

2022. máj. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

[link]


Itt az apk.


És pontosan így állítsd be mindent;

[link]


És íme: [link]

2022. máj. 3. 22:16
 20/33 A kérdező kommentje:
2022. máj. 3. 22:26
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!