Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van valami értelme mobilon...

Van valami értelme mobilon játszani, vagy csak tönkreteszi a telefont?

Figyelt kérdés

Redmi note 10s 128gb rom/6gbnram.


100 ezer feletti telo..


A Pascasls Wagert kezdtem el, de elég hamar felfórrósodott.

Direkt az ilyen jobb játékok miatt vettem ilyen telot, de azzal nem számoltam hogy ilyen hamar felforrósodnak.

Innen a kérdés, hogy oké hogy maxon visz mindent a telefon, de mi értelme van ha 10 perc utàn kiírja hogy overheating.

Az is stimmt hogy nincs hűtés, szellőzés, a hátlap se levehető, de akkor mi értelme ilyen teloknak, ha ugyan úgy csak a gta meg a Max Payne, stb nem melegszik túl?

Ezek szintén maxon mentek egy 30 ezres Huawei telon is.



2022. ápr. 27. 23:04
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Ne a napon használd. Egy jobb tok egyébként sokat segít, elnyeli a hő egy részét (és itt nem a kis műanyag/gumi szutyokra gondolok amit köré pattintasz) plusz fogni is tudod. Nekem régi LG telóm volt ilyen, tok nélkül meg se lehetett fogni játék alatt, de a mostani Samsung is tud forrósodni. Ez már csak ilyen (bár nálam még sose írta ki játék miatt, hogy túlmelegedett, attól már igen hogy otthagytam autóban nyáron).
2022. ápr. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Köszi.

Itt is csak azt irta ki hogy vigyázzak nehogy tulmelegedjen, levettem a kinyithatós tokot, így jobb.

De az ilyen újabb telónál nem bszza szét az aksit a játék?

2022. ápr. 28. 10:25
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem, előbb évül el a többi része vagy lesz kevés az újabb dolgokhoz. Az enyém lassan 4 éves és a játékokkal is elvan (igaz ez akkor csúcsmobilnak számított), semmi baja az akksinak.
2022. ápr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Azért gondolhatod, hogy nem lenne ekkora játékbiznisz a mobilokon, ha 10 perc után lehalna az összes. A tokkal lesz nálad valami. Nekem van egy tokom, amiben még töltésnél is simán forrósodik, míg egy másik tokban a játék is egész nap úgy megy, hogy különsebben nagyon nem melegszik. Egyébként a telefonom 2017-es, és mindig is sokat játszottak rajta, gyakran egész nap, reggeltől estig. Felforrósodási problémák csak azóta vannak vele, hogy kicsit beázott és szervízelni kellett. Amúgy nekem ez egy Samsung A7, de ez egy középkategóriás telefon. Nem ismerem a telefonodat, de próbáld meg esetleg kézben, tok nélkül. Ha úgy nem forrósodik fel 10 perc alatt, akkor sajnos amint lehet tokot kellene cserélni. A napot tényleg kerüld, meg forró helyeken, főleg nyáron lehetnek problémák, de amúgy azért ennél jobbnak kellene lennie szerintem.
2022. ápr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Ja, a tok volt a baj, köszi! :)

Eléggé hardcore gamer vagyok, csak most elromlott a gépem ezért néztem szét a mobiljátékok között.


Ez a Pscal's Wager már elég jó lett, de még mindig nagyon szegênyes a kínálat.


A teljessêg igénye nélkül

Van egy csomó koreai játék pl

Moonlight blade,vagy az Odin Wallhalla, amik tök jók lennének nálunk is, de nincs.


De nagyjából ott áll a magyar mobiljáték piac, mint 5 éve kb, pár kivétellel.


Pl A Bryht Memory(t) lenyomtam kb 2 óra alatt..


Kösz srácok, tok nélkül kell játszani, ennyi.


Esetleg működő ps2 emut nem tudtok?, a Gamecube MMJR fent van, visz mindent.

2022. ápr. 29. 18:40
 6/33 anonim ***** válasza:
Ez nem a magyarokon múlik, hanem az Eu-s szabályozásokon, mivel nem felelnek meg nekik, főleg GDPR tekintetében élnek vissza illetve nem tudják bizonyítani hogy nincs kiadás harmadik félnek, megfelelő független szerveren tárolják a dolgokat stb. Ezért is van hogy a legtöbb MMO stb csak 4-5 évvel később ér be az EU-ba, mint Kóreába vagy az oroszokhoz.
2022. ápr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

A Pascal's Wager szerintem is a legjobban sikerült cím jelenleg androidon, még PC-n is megállja a helyét az a játék, hozza egy Dark Souls 1-2 színvonalát, csak rövidebb és fix karaktereket irányítasz, akik között válthatsz is.

Most megjelent egy szintén prémium játék, a Watcher Chronicles, ami egy 2D Soulslike-Metroidvania hybrid, oldalnézetes Dark Souls rajzolt grafikával:

[link]


Emellett ajánlok néhány más prémium játékot is, amiket megéri megvenni telefonra:

Alien Isolation - A nagysikerű PC/Konzolokra megjelent sci-fi horror androidos portja

[link]


BattleChasers:Nightwar - Egy nagyon hangulatos JRPG stílusú játék

[link]


Dead Cells - Metroidvania szerű játékmenetet ülteti a Roguelite műfajba, véletlenszerűen generált pályákkal.

[link]


Grimvalor - A fentebb említett Watcher Chronicleshez hasonló Soulsvania (Metroidvania Soulslike jellegű nehézséggel és harcrendszerrel egy dark fantasy világban.)

[link]


Monster Hunter Stories - Monster Hunter világában játszódó JRPG, Pokemon szerű szörny gyűjtögetős játékmenettel.

[link]


Northgard - Androidon a jelenleg elérhető legjobb klasszikusabb jellegű RTS (stratégia) játék, ami átvesz néhány elemet a túlélő játékokból is.

[link]


Titan Quest Legendary Edition - A nagysikerű ARPG android portja DLCkkel együtt.

[link]


This War of Mine - A háború borzalmait legrealisztikusabban bemutató túlélőjáték a túlélők szemszögéből.

[link]


Undead Horde - ARPG stratégiai elemekkel, amiben egy gonosz nekromanta szerepében játszol és célod az emberiség leigázása.

[link]


Unruly Heroes - Az egyik legjobb androidra megjelent akcio platformer nagyon stílusos, művészi grafikával, Rayman szerű játékmenettel.


XCOM bármelyik része - Jó kis AAA kategóriás csapatalapú körökre osztott taktikai játék

[link]


[link]


Még tudnék ajánlani kisebb játékokat is, de teljesítményre ezek pl elég jól kihasználják egy kötépkategóriás telefon teljesítményét. (Az Alien Isolation-t és XCOM2-t lehet nem támogatja a telefonodat, mert jelenleg az a leghardverigényesebb telefonra megjelent játék.)

2022. ápr. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

ennek a linkje kimaradt előbb:

Unruly Heroes

[link]

2022. ápr. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mindenképpen keress egy másik tokot neki, esetleg valami nagyobb mobil-elektronikai boltban segítséggel, mert én is tok nélkül használom, de simán levertem egy óvatlan pillanatban.
2022. ápr. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Húh, köszi barátom! :)


Veterán hc gamerből most mobilra kényszerültem, elromlott a PS4 em, csak nyáron tudok újat venni..

Ez egy

egész jó teló amúgy, csak, sajnálattal konstatàltam hogy még majdnem mindig az a pár cím van mint vagy 5 éve. Aminek van valami gameplay-e. Gta-k,Max Payne,SW Kotor-ok, Sims..


Ezeket már annyiszor végigvittem hogy szinte feltudnám mondani a párbeszédeket :D


Letöltöttem pár mmot, pl:V4..és így az ESO után, tudod, mi a fsz ez?!

Magától megy a legtöbb játék :D


Ja, a Wagert élvezem, amúgy is a kedvenc műfajom a soulslike.

(Csak a Bloodborne miatt vettem PS4 et :) )


Az Alien isolationt annak ellenére

is megvenném hogy x360 on, és PS4 én is végigvitt em, de hiába a jó teló, azt írja: az eszköz nem kompatibilis ezzel a játékkal', de még egy párral sem.


Tegnap próbáltam ma reggelig letölteni a Moonlight Bladet a Tap Tap ról, de kér valami pingvines appot hozzá, ahhoz meg csak kínai, koreai, stb számmal lehet regisztrálni.

Aztán lehet hogy ez is magától menne, de a youtube on láttam egész jól néz ki, Odin Valhalla Rising detto.

[link]


Na, hát köszi, megnézem őket! :)


Gamecube emulátor is megy, azt meg csak a Bloodrayne miatt raktam fel..

2022. ápr. 30. 22:23
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!