Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » '80-as, '90-es evekbeli...

'80-as, '90-es evekbeli filmek. Miert szeretjuk annyira oket? Miert ereztuk akkor, hogy optimistabb volt a vilag?

Figyelt kérdés
Eppen most megy a Robotzsaru, es veletlenul odakapcsoltam. Bar ujra van szinkronizalva, ezert nagyon kell gondolkodnom, de annyira jo erzeseim vannak. Miert van ilyen jo erzesunk ezek irant a filmek irant? Mert gyerekek voltunk akkor?
2017. márc. 25. 00:24
 1/8 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag igen, mindig arra gondolsz jó szívvel amikor fiatal voltál, (az emlékek is megszépülnek ugye).
2017. márc. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nosztalgia...
2017. márc. 25. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Liki István ***** válasza:
Abban a korban sokkal kissebb volt a média szerepe az életben! Kevesebb volt a filmválaszték, ezért tudott jobban rögzülni és sokkal szórakoztatóbb volt! Ha visszagondolok, hogy kb. egy héttel egy film előtt az emberek arról beszéltek azt várták, utána pedig napokig csak ugyanarról a filmről beszéltek!
2017. márc. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nosztalgia, ertem en. De... miert csak az a par film, ami a kilencvenes evek elejen volt. Lehet, hogy hulyeseg, de probalok valami pazichologiai kapcsot talalni, hogy miert vonzodom ennyire azokhoz a filmekhez. Masnak ezt el sem mernem mondani, mert soha nem gondolnak rolam. Pedig szerintem annyira egyertelmu, hogy ezek a filmek mestermuvek, es a zenejuk is...es van uzenete is, nem csak ures akcio.
2017. márc. 25. 16:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Manapság már jóval kevesebb minőségi film készül.
2017. márc. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen!!! En is ugy erzem, hogy ezeket a filmeket sokkal

Jobban kidolgoztak, es valosagosabb volt, nem voltak tele animacioval, ami szinten egy szep szakma, de... tegnap, amikor neztem ezt a filmet, elemeztem mindent, az embereket, es mindenki annyira valosagos volt. na jol

Van, koszonom, de errol annyira szeretek beszelgetni :))

2017. márc. 25. 18:43
 7/8 anonim ***** válasza:

mert az a film elég rendesen tele van pakolva iróniával,szóval lehet rajta jókat röhögni.

korának egyik legbrutálisabb csonkolásai,gyilkosságai is ebben láthatóak,legalábbis az eredeti verzióban.

nagyon király a zenéje filmtörténeti klasszikus,ha megszólal mindenki tudja,hogy jön a robotzsaru:)

és elég látványos is volt annak idején.

gyerekként én is láttam vagy 80x.


a világ amit bemutat az viszont nem éppen optimista,mert kb anarchia van benne,meg gonosz gazdag felső vezetők akik mindent megúsznak,gátlástan emberkísérletek,a társadalom teljes szétszakadása gazdagokra és szegényekre.

2017. márc. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen a zenejet kb nonstop hallgatom most, mert hat ez valami remekmu. Koszi mindenkinek :) Olyan jo, hogy Ti is ezt gondoljatok!!
2017. márc. 26. 16:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!