Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Orrszívozás - nálatok is sikítás?

Orrszívozás - nálatok is sikítás?

Figyelt kérdés

#nem szeretjuk az orrszívozast #tiltakozunk #fog ez változni ?
2016. júl. 19. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
nálunk spec nem az..a porszívótól önmagában is sikít? vagy csak mint orrszívó?
2016. júl. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
orrszívozastol tiltakozik, nem szereti ha csinaljuk, tiltakozik, sikít, porog,menekulne
2016. júl. 19. 19:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, az volt. Nem ritka jelenség.
2016. júl. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mert az én lányom pl a porszívótól nem félt és így az orrszívástól sem..de unokatesók már magától a porszívótól félnek így az orrszívás is rémálom..ezért kérdeztem..hogy esetleg nem magával a porszívóval kéne megbarátkoztatni pl lehet kapni játék porszívót ami majdnem mint az igazi és akkor tudja tologatni stb. hangot is ad...de ezek szerint akkor nem ez a baj úgyh passz...ha mesét/videót játszotok közben neki?
2016. júl. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálunk családi tradíció az orrszívótól való rettegés, szerintem a lekommunikálásban lehet valami nagy hiba. A porszívótól nem félt senki, az anekdoták szerint az első néhány üvöltős hónapomban kifejezetten az nyugtatott meg :D Na de a lényeg, hogy az orrszívás nálunk úgy működött, hogy gyerek szülői testsúllyal hatástalanítva, utána könyörtelen szívás. Néhány performansz miatt fel lehetett volna jelenteni minket a gyermekvédelemnél, annyira látványosra sikeredett az ellenkezés miatt...


Szóval szerintem sem ritka dolog.

2016. júl. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
eddig sajnos még semmi nem jott be, ahogy eszre veszi mi fog torténi, nincs bátorítás, ugyanígy vagyunk a lazméresnél is
2016. júl. 19. 19:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát, nálunk Pesztonka volt, azt tolerálta mindkét gyerek, a lázmérést meg meg lehet már úszni, pláne manapság. Nagyon profi érintés nélküli készülékek is vannak, de a mienket spec a homlokon kell végighúzni -a fülnél is mér akár- (max 5 másodperc), ez ellen nem nagyon szokott tiltakozni még a legnyugtalanabb baba sem és vannak tényleg nagyon pontos, minimális hibaszázalékkal dolgozó készülékek ebben a változatban is.
2016. júl. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is kész rémálom volt, porszívótól alapból máig fél, az orrszívás meg kellemetlen. A porszívó helyett a számba vettem a végét, fújogattam, szívtam, bolondoztam, meg odaadtam neki megvizsgálni és azóta engedi, de csak ha tüdővel én szívom.
2016. júl. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hogy jon ide a porszivo?

Nem bunkosagbol kerdezem, csak erre mar ott van a "nóziszippantò" ami halk es nem olyan "fèlelmetes...:

2016. júl. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A porszívó úgy jön ide, hogy az elektromos orrszívók és társaik egy beteg gyereknél semmit nem érnek. Inkább üvöltsön a gyerek pár percet a porszívótól, mint kapjon arcüreggyulladást.
2016. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!