Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mi az, ami biztos...

Szerintetek mi az, ami biztos be fog következni a Trónok Harca univerzumának a jövőjében?

Figyelt kérdés

Szerintem:


- Daenerys elfoglalja a Vastrónt (elvégre be kell teljesednie Cercei próféciájának, bár nem gondolom, hogy a történet legvégén is Daeny fog ülni a trónon, az is lehet, hogy trón se lesz)

- Cercei meghal (szintén prófécia)

- Arya találkozik a Vörös papnővel

- Littlefinger áskálódik Jon ellen

- De Jon lesz@rja a politikát, és inkább harcol a Mások ellen

- Jon találkozik Benjen Starkkal

- Jon találkozik Brannel

- Jon megtudja, hogy kik a szülei

- Jon legyőzi a telet (nem biztos, hogy egyedül), de önfeláldozás árán, így meghal.


2016. júl. 6. 20:26
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
49%
Attól hogy fattyú még ugyanúgy lehet belőle király.És előbb utóbb úgyis be fog bizonyosodni.PONT.
2016. júl. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 Cini10.07 válasza:
90%
Emberek Howland Reed-ről mindenki megfeledkezett? :D Ő az aki TUDJA hogy Jon Targryen,mivel ott volt az ominózus pillanatnál a Tower of Joy-ban Neddel....Tuti hogy ő fogja bizonyítani..
2016. júl. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
26%

ráadásul nem tudhatjuk, pontosan mi történt, az biztos, hogy Rhaegar nős volt, de akár hivatalosan el is ismerhette, hogy Lyanna az ő gyerekét várja, hiszen Ramsayt is csak később ismerte el az apja, vagyis Stannis. Ha Stannis szava ekkorát ért, akkor a herceg, vagy a király simán elismerhették Jont még a születése előtt

a másik tippem tényleg Howland Reed

2016. júl. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Ramsey apja nem Stannis volt hanem Roose. Roose Bolton. Stannis egy Baratheon volt Robert és Renley testvére.
2016. júl. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
tudom, kicsit kétértelműen írtam, tehát elismerte az apja, és Stannis volt az, aki szentesítette, mint "király", hogy Ramsay nem fattyú, hanem Bolton
2016. júl. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Nem Stannis volt az, aki Ramseyt szentesítette, hanem Joffrey. Joffrey akkor megkoronázott király volt, Stannis nem. Ne beszélj badarságokat, minek kérte volna Stannistől, amikor ellenségek voltak, Ramsey le is verte őt a csatában, amikor Winterfellt akarta bevenni. Ezzel szemben a Lannisterekkel szövetséges volt Roose Bolton (vörös nász), tehát bármit kérhetett tőlük.


Jon születésénél Robert Baratheon volt a király, ő mégis mi a francért szentesítette volna azt a gyereket, akit úgy szült a szerelme, hogy elhagyta őt a legfőbb ellenségéért (Rhaegar), sőt ő volt a gyerek apja is. Arról nem is beszélve, hogy azért kellett eltitkolni Jon valódi szüleit, hogy Robert ne ölje meg.

2016. júl. 9. 18:30
 27/32 A kérdező kommentje:
Jon fattyú bárhogyan is nézzük, túl kellene már lépni ezen. Nem illeti őt meg a vastrón.
2016. júl. 9. 18:33
 28/32 anonim ***** válasza:
67%
ha őt nem illeti, Danyt még annyira sem, szóval hiába szurkolsz neki, kérdező, úgyis meg fog halni (alig várom)
2016. júl. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Öm, oké én feladtam veled. Buta vagy.
2016. júl. 9. 21:41
 30/32 anonim ***** válasza:
62%
Jon lehet, hogy fattyú, de még így is több joga van a Vastrónhoz, mint bárkinek. Dany pedig szerintem is el fog bukni, ez nem olyan sorozat, ami megengedi, hogy higgy a látszatnak...
2016. júl. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!