Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek be fog következni...

Szerintetek be fog következni az hogy az x-men visszakerül a Marvelhez?

Figyelt kérdés

Mivel az X-MEN sokkal jobb mint a többi Marvel film.

A kettő legújabb Marvel filmnek volt története, eddig ilyet még nem tapasztaltam Marvel filmnél, nem volt tele buta párbeszédekkel, nem volt az egész közhely tenger, de ha visszakerülne a Marvelhez akkor ez is ugyan olyan szó szerint agyatlan, Feláldozhatók szintű akció film lenne, az új Amerika Kapitányát alig bírtam megnézni mert annyira siralmas volt, és néhol olvastam hogy mekkora csavarok vannak benne, és hasonlók, de egy darab csavar nem volt benne, SPOILER!!! Meghal valaki aztán mégsem hal meg, azt hittük hogy ő meghalt de mégsem, valaki gonosz irányítja a Shieldet, azt a mindenit mekkora csavarok, ez kész röhej hogy ennyire buta története van egy filmnek, a Bosszúállókról nem szeretnék beszélni mivel az pedig egy Transformers szintjén van.



2015. febr. 9. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az X-men franchise a Marvelnél van jelenleg is, csak a 20th Century Fox uralja a megfilmesítési és forgalmazási jogokat. Tehát ha az a kérdésed, hogy átkerülhetnek-e az X-men jogai a Disney-hez, arra a válaszom az, hogy nem, mert a 20th Century Fox hülye lenne eladni az aranytojást tojó tyúkot.
2015. febr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké már rájöttem hogy rosszul mondtam, remélhetőleg a Fox tartja majd ezt a színvonalat az x-mennel.
2015. febr. 9. 17:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!