Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mi az, ami biztos...

Szerintetek mi az, ami biztos be fog következni a Trónok Harca univerzumának a jövőjében?

Figyelt kérdés

Szerintem:


- Daenerys elfoglalja a Vastrónt (elvégre be kell teljesednie Cercei próféciájának, bár nem gondolom, hogy a történet legvégén is Daeny fog ülni a trónon, az is lehet, hogy trón se lesz)

- Cercei meghal (szintén prófécia)

- Arya találkozik a Vörös papnővel

- Littlefinger áskálódik Jon ellen

- De Jon lesz@rja a politikát, és inkább harcol a Mások ellen

- Jon találkozik Benjen Starkkal

- Jon találkozik Brannel

- Jon megtudja, hogy kik a szülei

- Jon legyőzi a telet (nem biztos, hogy egyedül), de önfeláldozás árán, így meghal.


2016. júl. 6. 20:26
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
78%

jon nem azért jött vissza a halálból, hogy egy puccos trónon meressze a valagát :D


de most komolyan, ti belegondoltok egyáltalán ebbe? annyira túl van értékelve ez az egész királyi szerepkör... királynak lenni egy hatalmas felelősség,a népedért felelsz, ők meg nem azért vannak, hogy bármit megtehess velük. te szolgálod a néped és nem fordítva. csak sok hatalommániás elmebeteg (most pl ugye cersei) csak azt látja, hogy mások fölé rendelje magát és úgy uralkodjon.

másrészt mit tudna jon az uralkodásról? miért kéne neki lennie? mert az apja rhaegar volt? nem a vér teszi a jó királyt. attól még, hogy királyi vérből származik, meg "jogos" uralkodó meg nem teszi őt jó királlyá. neki az a feladata, hogy legyőzze a másokat, nem pedig az uralkodás.

harmadrészt meg nem gondoltok bele, hogy ez mennyire karakteridegen lenne tőle? :D ő csak annyit szeretne, ha békén hagynák végre. szerintem már az is sok volt neki, hogy észak királyának választották... :D

2016. júl. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
46%
az a legdurvább, mikor olyanokat hallok, hogy jon elveszi danyt ( a nagynénjét!) és majd együtt uralkodnak :DDDD
2016. júl. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Nyugi skacok, 12 évesek is nézik a sorozatot. :)
2016. júl. 7. 21:37
 14/32 anonim ***** válasza:
0%

Ami szerintem biztosan be fog következni:

-Danerys lesz a királynő mert ő a fő jó és happy endnek kell lenni, továbbá ott vannak a joker lapjai a legyőzhetetlen sárkányok...

Tündérmese ez is, hiába a sok váratlan halál, és hogy olyanok is meghalnak akikre totál nem számítunk, a végén ebben is a jó fog győzni

-Jon természetesen legyőzi a másokat.

Ebben szerintem szerepük lesz a sárkányoknak is hiszen a sárkányok a tűz a mások meg a jég

2016. júl. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

- Cersei szerintem is megy a levesbe, vagy Jaime vagy Arya segítségével

- LF tuti áskálódni fog, és szerintem ő is megy a levesbe :D

- Dany valószínűleg megtámadja Királyvárat, elfoglalja a Vastrónt, majd Jonnal egyesítik az erejüket, hogy a Másokkal küzdjenek

- arra nem mernék fogadni, hogy Jon találkozik Benjennel, de Brannel tuti találkozni fognak, és így fogja megtudni, kik az igazi szülei

+1 amiben még reménykedek, hogy Arya találkozni fog a testvéreivel

2016. júl. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

-Cersei meg fog halni vagy Jamie vagy Tyrion keze által. Egy ideig azt gondoltam, hogy mivel a jóslat nagyon azt akarja elhitetni velünk, hogy Tyrion öli meg, ezért biztos Jamie fogja, de most hogy már Tyrion is Királyvár felé tart, most már nem igazán tudom. Mind1, az egyikük meg fogja tenni.

-Dany el fogja venni Cerseitől az irányítást, viszont én a jóslatot úgy értelmezem, hogy Danynek nem feltétlenül kell felülnie ahhoz a Vastrónra, hogy királynő legyen. Ő már attól a pillanattól kezdve királynő, hogy újjászületett a tűzben. Nem hiszem, hogy a Vastrón még sokéig állin fog...de az biztos, hogy Dél Westeros Danyé lesz.

-Arya találkozni fog Melissandreval. Valószínűleg meg is öli, utána pedig elindul a testvéreihez északra.

-Jon és Kisujj között szinte 100%, hogy lesz valami nagyon durva konfliktus

-Bran nem fogja elmondani Jonnak, amit a múltban látott. Egyszerűen nem tudom elképzelni azt a pillanatot. Ha még is találkoznának és elmondanák, szerintem Jont nem érdekelné. Joné észak, ő a király.

2016. júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
39%
"Danerys lesz a királynő mert ő a fő jó ..." JOOOO???? ezt te sem gondolhatod komolyan :D hmm lassuk csak.. tobb osi varost anarchiaba dontott, a sarkanyait elhanygolja es csak erdekbol hasznalja, rengeteg embert kinyirt, mindenkit kihasznal, foleg a szeretoit, nem hallgat senkire, onfeju, mindenki fole rendeli magat. megis o hogy jo? :D
2016. júl. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Utolsó, a lehetőségek közül ő a legjobb

Senkit nem ölt még meg ok nélkül, nem egy szadista barom mint a többi, próbál igazságos lenni

Másrészt meg ez honnan jött hogy önfejű?

Hallgat a tanácsadóira ( pl azt is Tyrion mondta neki hogy hagyja Daariot)

Ez meg hogy anarchiába döntött városokat:D

Azokban a városokban rabszolgákat tartottak akiket állatokként kezeltek, gyerekeket feszítettek keresztre

Szerinted így minden rendben volt?

2016. júl. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
39%
Mivel Jon Rheagar fia Danynél is több joga van a trónra.Nem értem mit nem értesz ezen.
2016. júl. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

De fattyú, nem tudom mit nem értesz ezen.

Plusz, hogy bizonyítja?

2016. júl. 8. 22:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!